Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Karachi Shipyard & Engineering Works (KS & EW) wdroży system IFS Applications do projektów budowy statków i okrętów podwodnych, produkcji, łańcucha dostaw, finansów, zasobów ludzkich, prac remontowych i inżynierskich.


REKLAMA:
snt ile kosztuje wdrozenie erp
 
 
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Karachi Shipyard and Engineering Works Ltd. (KS & EW) wdroży system IFS Applications™ 10 jako swój bazowy system ERP do zarządzania podstawowymi procesami biznesowymi, takimi jak zarządzanie projektami, produkcja, remonty i konstrukcja.

Jako największa pakistańska stocznia i najstarsze przedsiębiorstwo przemysłu ciężkiego KS & EW odgrywa ważną rolę w poszerzaniu bazy przemysłowej kraju. Aby pobudzić wydajność i zapewnić efektywność wszystkich swoich operacji, firma musiała wymienić swoje dotychczasowe systemy na nowoczesne i w pełni zintegrowane rozwiązanie ERP.

Po przeprowadzeniu kompleksowej oceny, która objęła kilku głównych dostawców ERP, firma KS & EW zdecydowała się na system IFS Applications. W wyniku jego wdrożenia wszystkie procesy będą zarządzane na jednej, zintegrowanej platformie, która zapewni firmie pełną widoczność procesów w czasie rzeczywistym, a także większą ścisłość informacji.
Jesteśmy pod wrażeniem możliwości systemu IFS Applications i cieszymy się, mogąc współpracować z globalnym dostawcą ERP, który ma doświadczenie we wspieraniu przedsiębiorstw, zwłaszcza stoczni – stwierdził kontradmirał Ather Saleem SI(M); dyrektor generalny KS & EW. Dodał, że firma IFS będzie się starała zrealizować projekt przed czasem oraz utorować drogę do doskonalenia i podnoszenia wydajności procesów i metod pracy stoczni.
Shiraz Lye, dyrektor sprzedaży i marketingu w IFS w Azji Południowej, dodał:
Jesteśmy pewni, że technologia IFS przyniesie ogromną poprawę wydajności, a także większą przejrzystość i wewnętrzną spójność całej rozległej działalności spółki. IFS w pełni rozumie wyzwania biznesowe związane z wdrożeniem o takiej skali, a nasz zespół ma duże doświadczenie we współpracy z klientami z tego sektora. Biorąc pod uwagę naszą wiedzę specjalistyczną i najlepsze praktyki, możemy z niecierpliwością czekać na dostarczenie znakomitego rozwiązania, które spełni wysokie standardy firmy KS & EW.
We wdrożeniu pomoże firma Synergy Computers (Pvt.) Ltd., członek sieci IFS Partner Network.

Iqbal Ahmed, dyrektor generalny w firmie Synergy Computers, dodał:
Połączenie funkcjonalności i możliwości technicznych systemu IFS Applications oraz usług świadczonych przez Synergy Computers zapewni spełnienie wszystkich wymogów biznesowych i operacyjnych firmy KS & EW. Biorąc pod uwagę naszą wiedzę specjalistyczną i najlepsze praktyki, możemy z niecierpliwością czekać na dostarczenie znakomitego rozwiązania, które spełni wysokie oczekiwania firmy KS & EW. Ekscytujące dla nas jest bycie częścią tego projektu, który wzbudza zainteresowanie w całym kraju, i z niecierpliwością oczekujemy jego realizacji w terminie i zgodnie z założonym budżetem.
Więcej na temat wspierania firm z sektorów stoczniowego i morskiego przez IFS można przeczytać tutaj: www.ifsworld.com/corp/industries/engineering-construction-infrastructure/shipbuilding/

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia