Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Światowy lider rynku technologii produkcji i testowania opakowań szklanych wdroży rozwiązanie ERP firmy IFS w swoich ośmiu placówkach na świecie.

REKLAMA:
snt ile kosztuje wdrozenie erp
 
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Bucher Emhart Glass — światowy lider na rynku maszyn do obróbki i testowania szkła z siedzibą w miejscowości Steinhausen w Szwajcarii — zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ w celu modernizacji swojego środowiska IT.

System IFS Applications zapewni firmie Bucher Emhart Glass ciągły przepływ informacji powiązanych z jej międzynarodowymi procesami biznesowymi i zwiększy przejrzystość tych procesów na poziomie całego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie zostanie wdrożone nie tylko w siedzibie firmy Bucher Emhart Glass w Szwajcarii, ale także w jej zakładach w Szwecji, Malezji, USA, we Włoszech, w Niemczech, Singapurze i Japonii. Będzie z niego korzystać ponad 800 użytkowników.

System IFS Applications jako wszechstronne, jednolite i kompleksowe rozwiązanie scentralizuje wszystkie obszary biznesowe firmy Bucher Emhart Glass. Wdrożenie obejmie komponenty wspierające rozwój produktów, łańcuch dostaw, produkcję, projekty, zarządzanie jakością, sprzedaż i serwis, remonty, zasoby ludzkie, księgowość oraz analitykę biznesową. Firma Bucher Emhart Glass będzie również korzystać z oferowanych przez system IFS Applications interfejsów opartych na rolach i aplikacji mobilnych.

Projekt modernizacyjny ma na celu zastąpienie istniejącego oprogramowania ERP firmy Bucher Emhart Glass i zagwarantowanie jej gotowości do wyjścia naprzeciw obecnym i przyszłym wymaganiom technologicznym.
Chcąc zmodernizować nasze środowisko IT, przetestowaliśmy rozwiązania wiodących producentów oprogramowania korporacyjnego, a firmę IFS wybraliśmy z kilku powodów” — mówi Reto Semadeni, wiceprezes ds. finansów w firmie Bucher Emhart Glass. „Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie firmy IFS optymalnie wesprze naszą działalność biznesową. Widzimy znaczące zwiększenie produktywności, szczególnie w przypadku działań projektowych na poziomie międzynarodowym. Nowoczesna technologia i łatwość obsługi systemu IFS Applications pomoże nam znacząco poprawić naszą wydajność we wszystkich obszarach biznesowych. Dzięki swojemu zorientowaniu na działalność międzynarodową firma IFS jest również obecna lokalnie w kluczowych dla nas regionach, co gwarantuje jej doskonałą pozycję rynkową.
Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w IFS Central Europe dodaje:
Firma Bucher Emhart Glass jest dla IFS ważnym nowym klientem. To kolejny dowód na to, że system IFS Applications jest doskonałym rozwiązaniem dla firm realizujących złożone procesy produkcyjne na poziomie międzynarodowym. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia projektu i już cieszy nas perspektywa długotrwałej i pomyślnej współpracy.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla firm z branży produkcji przemysłowej: http://www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia