Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
System ERP IFS Applications wdrożony na platformie Microsoft Azure będzie wspierać zarządzanie produkcją, finansami, działem HR i łańcuchem dostaw w firmie Thetford.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że lider w branży mobilnych rozwiązań sanitarnych – firma Thetford z siedzibą w Etten-Leur w Holandii – wdroży system IFS Applications™. Będzie on służyć jako centralne rozwiązanie do zarządzania zakładami produkcyjnymi na terenie Holandii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. System firmy IFS wesprze zarządzanie finansami, zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw. Pomoże to w planowanej ekspansji firmy Thetford na rynku europejskim oraz w Stanach Zjednoczonych, Australii i Chinach.

Za tą inicjatywą przemawiała konieczność zmodernizowania dotychczasowego systemu ERP, który nie spełniał już potrzeb przedsiębiorstwa.
Po szczegółowej selekcji zadecydowaliśmy o wyborze systemu IFS Applications, ponieważ jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie stanowi najlepsze połączenie elastyczności i funkcjonalności. Thetford to przedsiębiorstwo produkcyjne o dużym tempie rozwoju, dlatego potrzebny nam był dostawca oprogramowania, który sprosta szybko zmieniającym się potrzebom firmy” – powiedział Peter Struijs, dyrektor finansowy firmy Thetford. „Ważnym czynnikiem było również podobne podejście do biznesu w naszych przedsiębiorstwach. Dla nas liczy się profesjonalizm, a to właśnie charakteryzuje firmę IFS.
Marco Verdonschot, dyrektor zarządzający w oddziale firmy IFS na obszar Beneluksu, dodał:
To, że tak szybko rozwijająca się firma jak Thetford zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications, potwierdza jego elastyczność. Przez wdrożenie systemu IFS Applications w środowisku chmury firma Thetford uzyska rozwiązanie, którego funkcjonalność będzie można poszerzać wraz z rozwojem jej potrzeb biznesowych. Cieszy nas, że firma Thetford dołączy do globalnego grona naszych klientów w branży produkcyjnej i że pokłada zaufanie w IFS jako dostawcę rozwiązań dla przedsiębiorstw produkcyjnych.
Źródło: www.ifsworld.com

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250