Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisała umowę z portugalskim producentem powłok lakierniczych CIN. Obejmuje ona wdrożenie systemu ERP IFS Applications™ we wszystkich obszarach biznesowych firmy. Zakres wdrożenia obejmuje również rozwiązanie IFS Enterprise Operational Intelligence, który zapewni firmie wizualny ogląd pełni firmowego łańcucha wartości.
 
Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu branżowemu firma CIN jest iberyjskim liderem rynku powłok lakierniczych. Posiadająca swoją siedzibę w Portugalii firma CIN osiągnęła w roku 2017 sprzedaż o wysokości 232 milionów euro w trzech znaczących segmentach rynkowych: powłok architektonicznych, przemysłowych i zabezpieczających. CIN posiada 10 zakładów produkcyjnych w Europie i Afryce, a liczba jej pracowników przekracza 1400; firma jest również obecna na rynku Ameryki Łacińskiej.

Dynamiczna ekspansja rynkowa firmy CIN, jak również złożoność samych rynków skłoniły firmę do rozpoczęcia strategicznego projektu polegającego na transformacji technologii, która do tej pory stanowiła podstawę jej działalności. Głównym celem projektu było znalezienie wszechstronnej i nowoczesnej platformy klasy ERP, która nie tylko wyszłaby naprzeciw bieżącym potrzebom firmy CIN, ale również wspierała jej przyszły rozwój. Głównymi aspektami warunkującymi wybór rozwiązania były możliwości z zakresu zapewnienia globalnej widoczności firmowych procesów oraz zaawansowana analityka biznesowa, które nie tylko umożliwiłyby firmie przewidywanie przyszłych potrzeb klientów, ale również zapewniłyby wszechstronną funkcjonalność umożliwiającą uproszczenie krytycznych procesów, takich jak zarządzanie łańcuchem dostaw.

W wyniku wnikliwego procesu ewaluacyjnego obejmującego pięciu wiodących dostawców rozwiązań ERP wybrano system IFS Applications z uwagi na jego wszechstronność, zintegrowaną architekturę i ergonomiczny interfejs użytkownika. Innymi ważnymi czynnikami, które wzięto pod uwagę, były sukcesy firmy IFS w branży produkcji procesowej oraz globalny zasięg prowadzonych przez nią działań.
Firma IFS udowodniła, że jest partnerem idealnym do zapewnienia nieprzerwanej innowacyjności naszych systemów, wsparcia nas w reorganizacji firmowych procesów oraz w szybkiej i sprawnej integracji nowych działań” — powiedział Pedro Rodrigues, prezes firmy CIN. „Umowa z firmą IFS oznacza rozpoczęcie współpracy partnerskiej opartej na innowacyjności i optymalizacji zasobów.
Gustavo Brito, prezes IFS w Hiszpanii i Portugalii, dodał:
Jesteśmy dumni z pozyskania tak znamienitego i uznanego na portugalskim rynku klienta. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications jest idealnie dostosowany do potrzeb takich firm, jak CIN, co — w połączeniu z naszym rozległym doświadczeniem we wdrażaniu podobnych rozwiązań — czyni z nas doskonałego partnera wspierającego rozwój firmy oraz umożliwiającego jej przejście cyfrowej transformacji.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc klientom z branży lakierniczej i chemicznej zawiera strona www.ifsworld.com/corp/industries/process-manufacturing/chemicals/

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250