Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że szwedzki dostawca usług Samhall zdecydował się na zakup systemu IFS Applications™ 10. Nowa platforma ERP pomoże zoptymalizować i uprościć kluczowe procesy biznesowe oraz usprawni wykonywanie zadań przez 25 000 pracowników przedsiębiorstwa.
Samhall AB jest jednym z największych dostawców usług w Szwecji. Portfolio firmy obejmuje dziedziny, takie jak czyszczenie i pranie, magazynowanie i logistyka, usługi dla miejsc pracy i nieruchomości, usługi opieki, jak również handel detaliczny, przemysł i produkcję. Misją firmy jest stworzenie satysfakcjonujących miejsc zatrudnienia dla ludzi z niepełnosprawnością, która powoduje zmniejszenie zdolności do pracy. Wśród klientów firmy Samhall można znaleźć renomowane marki, takie jak Volvo, IKEA, Axfood, Ingram Micro oraz Max (szwedzka sieć restauracji fast food).

Ze względu na konkurencję na rynku firma Samhall musiała zainwestować w nową platformę ERP, by zwiększyć efektywność i usprawnić działania biznesowe. Po dogłębnej analizie ofert dostawców systemów ERP, firma Samhall wybrała system IFS Applications 10.
Potrzebowaliśmy przyszłościowego rozwiązania ERP skupiającego się na procesach związanych z usługami serwisowymi, by mogło wspierać nasze przedsiębiorstwo w zróżnicowanej działalności i pomóc nam w procesie digitalizacji” – powiedział Paul Lidbom, dyrektor finansowy firmy Samhall. „Cieszymy się z wyboru IFS Applications oraz z perspektywy współpracy z firmą IFS w ulepszaniu naszej działalności i usług. Pragniemy też zadbać, by każdy kolejny dzień był coraz bardziej produktywny dla naszych pracowników.
Niedawno wprowadzony na rynek system IFS Applications 10 obejmuje szereg istotnych funkcji przydatnych dla firm serwisowych, zwłaszcza tych, które potrzebują oprogramowania dostosowanego do ich indywidualnego modelu biznesowego. Rozwiązanie przeznaczone dla firmy Samhall będzie działać na platformie IFS Managed Cloud i będzie wspomagać kluczowe procesy w obszarze finansów, produkcji i serwisu. System oferuje też funkcje przydatne dla serwisantów w terenie, co pomoże zapewnić lepszą obsługę klientów firmy.

Elni Kullmer, szef IFS w Skandynawii, powiedział
Cieszymy się, że możemy wesprzeć firmę Samhall w procesie digitalizacji działalności. Jesteśmy też dumni, że będziemy przez to częścią ważnego społecznego przedsięwzięcia tej firmy. Tak duży klient wybierający nasze rozwiązanie jest dowodem naszej silnej pozycji w branży usług serwisowych oraz tego, że IFS Applications stanowi idealny wybór dla firm o zróżnicowanej działalności i złożonych wymaganiach. Cieszy nas perspektywa współpracy z firmą Samhall, by rozwinąć jej ofertę oraz zwiększyć konkurencyjność.
Więcej informacji na temat wparcia firmy IFS dla sektora dostawców usług można znaleźć pod adresem www.ifsworld.com/corp/industries/service/

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250