przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Raport stwierdza, że IFS po raz 10. z rzędu utrzymuje największą część globalnego rynku oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora lotnictwa i obrony.

IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw, informuje że według niezależnego źródła jest największym pod względem udziałów w rynku dostawcą oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla globalnego sektora lotnictwa i obrony. To już dziesiąty rok z rzędu, gdy wiodąca firma badawcza i doradcza ARC Advisory Group wskazuje IFS jako światowego lidera w produkcji oprogramowania EAM dla specjalistycznego rynku A&D.

Raport firmy ARC „Enterprise Asset Management Global Market 2017 – 2022” stwierdza, że firma IFS niemal podwoiła swoje łączne udziały w rynku A&D i z roku na rok powiększa swoją przewagę nad najgroźniejszymi konkurentami. Dane obejmują wzrost dochodów spowodowany nabyciem w 2017 roku firmy Mxi Technologies, dostawcy oprogramowania do zarządzania remontami w sektorze lotnictwa.
Pozycja IFS jest szczególnie silna na światowym rynku lotnictwa i obrony” – powiedział Ralph Rio, dyrektor ds. badań nad oprogramowaniem dla przedsiębiorstw w firmie ARC Advisory Group. „Firma ta jeszcze powiększyła swoją przewagę dzięki dobrym wynikom sprzedaży rozwiązania IFS Maintenix i systemu IFS Applications firmom z sektora A&D.
W ubiegłym roku IFS zawarła kilka ważnych transakcji i umów o współpracy, m.in. z PSA Airlines, Air Transport Services Group (ATSG), AECOM, TEST-FUCHS, Tsunami Tsolutions, G7 Aerospace i Calidus. Ci klienci i partnerzy dołączają do bazy wiodących użytkowników w sektorze lotnictwa i obrony, która obejmuje takie przedsiębiorstwa, jak BAE Systems, Lockheed Martin, General Dynamics, SAAB, HAL, Emirates, LATAM, China Airlines, Air France-KLM czy Southwest Airlines.

Scott Helmer, prezes ds. lotnictwa cywilnego i wojskowego w korporacji IFS, dodał:
W ciągu ostatnich 10 lat firma IFS pozostawała czołowym dostawcą oprogramowania EAM dla przedsiębiorstw różnej wielkości w tym bardzo dynamicznym sektorze. Nasza wieloletnia pozycja lidera opiera się na konsekwentnym wprowadzaniu innowacyjnych produktów i usług oraz zespole pracowników posiadających szeroką wiedzę specjalistyczną i doświadczenie w branży. Ponieważ optymalizacja zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa pozostaje kluczowa dla dostępności, bezpieczeństwa i wydajności sprzętu, te priorytety będą nadal sprzyjać naszemu wzrostowi i sukcesowi w przyszłości.
Więcej informacji na temat wspierania przez firmę IFS klientów z sektora lotnictwa i obrony można znaleźć na stronie https://www.ifsworld.com/corp/industries/aerospace-and-defense/

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250