Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Comarch został zwycięzcą rankingu „Marka Godna Zaufania” w kategorii „Firma oferująca usługi w chmurze”. Blisko 25 proc. przedsiębiorców, wypełniając ankiety, w których spontanicznie odpowiadali, jakiej marce w danej kategorii ufają najbardziej, wskazało Comarch jako najpopularniejszego dostawcę usług w modelu chmurowym.

REKLAMA:
snt ile kosztuje wdrozenie erp
 
Badanie zostało przeprowadzone przez instytut Kantar Millward Brown na zlecenie magazynu „MyCompany Polska”.

Ankiety online zawierały otwarte pytania, w których przedsiębiorcy typowali marki w 26 kategoriach najbardziej popularnych usług i produktów dla biznesu, m.in. firma leasingowa, dostawca internetu, firma hostingowa, operator telekomunikacyjny. W każdej kategorii można było wskazać tylko jedną markę. Forma ankiety dawała równe szanse każdej marce, niezależnie od jej wielkości i zasięgu. Odpowiedzi respondentów opierały się na ich wiedzy i doświadczeniu.

To duże wyróżnienie dla Comarch, tym bardziej, że przyznane przez samych przedsiębiorców. Przedstawiciele polskiego biznesu coraz chętniej inwestują w rozwiązania i usługi informatyczne. Są świadomi, że w dłuższej perspektywie przyniesie im to wymierne korzyści w postaci wzrostu przychodów, optymalizacji kosztów czy też wzrostu satysfakcji klientów. Chcemy wspierać przedsiębiorców w rozwoju ich działalności, oferując im produkty najwyższej jakości oraz usługi doradcze z zakresu zastosowania nowych technologii w biznesie. Staramy się nawiązywać partnerskie stosunki z naszymi klientami, aby wiedzieli, że mogą liczyć na nasze wsparcie. Wyróżnienie „Marka Godna Zaufania” pokazuje, że wielu przedsiębiorców ocenia nas pozytywnie – mówi Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes zarządu Comarch.


Comarch jako jedna z pierwszych firm informatycznych w Polsce wprowadziła usługi w modelu cloud i dziś jest największym ich dostawcą. Comarch oferuje inteligentne rozwiązania chmurowe dla małych, średnich i dużych organizacji z różnych branż a także instytucji publicznych i służby zdrowia. W sumie z Chmury Comarch korzysta ponad 220 tys. firm, a przychody ze świadczenia usług w modelu cloud w 2018 roku wyniosły 185 mln złotych.

Źródło: www.comarch.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia