Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
loading...
Comarch został zwycięzcą rankingu „Marka Godna Zaufania” w kategorii „Firma oferująca usługi w chmurze”. Blisko 25 proc. przedsiębiorców, wypełniając ankiety, w których spontanicznie odpowiadali, jakiej marce w danej kategorii ufają najbardziej, wskazało Comarch jako najpopularniejszego dostawcę usług w modelu chmurowym.

REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 
Badanie zostało przeprowadzone przez instytut Kantar Millward Brown na zlecenie magazynu „MyCompany Polska”.

Ankiety online zawierały otwarte pytania, w których przedsiębiorcy typowali marki w 26 kategoriach najbardziej popularnych usług i produktów dla biznesu, m.in. firma leasingowa, dostawca internetu, firma hostingowa, operator telekomunikacyjny. W każdej kategorii można było wskazać tylko jedną markę. Forma ankiety dawała równe szanse każdej marce, niezależnie od jej wielkości i zasięgu. Odpowiedzi respondentów opierały się na ich wiedzy i doświadczeniu.

To duże wyróżnienie dla Comarch, tym bardziej, że przyznane przez samych przedsiębiorców. Przedstawiciele polskiego biznesu coraz chętniej inwestują w rozwiązania i usługi informatyczne. Są świadomi, że w dłuższej perspektywie przyniesie im to wymierne korzyści w postaci wzrostu przychodów, optymalizacji kosztów czy też wzrostu satysfakcji klientów. Chcemy wspierać przedsiębiorców w rozwoju ich działalności, oferując im produkty najwyższej jakości oraz usługi doradcze z zakresu zastosowania nowych technologii w biznesie. Staramy się nawiązywać partnerskie stosunki z naszymi klientami, aby wiedzieli, że mogą liczyć na nasze wsparcie. Wyróżnienie „Marka Godna Zaufania” pokazuje, że wielu przedsiębiorców ocenia nas pozytywnie – mówi Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes zarządu Comarch.


Comarch jako jedna z pierwszych firm informatycznych w Polsce wprowadziła usługi w modelu cloud i dziś jest największym ich dostawcą. Comarch oferuje inteligentne rozwiązania chmurowe dla małych, średnich i dużych organizacji z różnych branż a także instytucji publicznych i służby zdrowia. W sumie z Chmury Comarch korzysta ponad 220 tys. firm, a przychody ze świadczenia usług w modelu cloud w 2018 roku wyniosły 185 mln złotych.

Źródło: www.comarch.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT