Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
W poniedziałek 24 czerwca podczas uroczystej gali w Sali Klubowej Pałacu Lubomirskich w Warszawie wiceprezes zarządu Simple SA Daniel Fryga odebrał certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości 2019”. Spółka Simple SA znalazła się w gronie Laureatów VI edycji Ogólnopolskiego Programu ”Przedsiębiorstwo Przyszłości” realizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Simple SA otrzymało też wyróżnienie nadzwyczajne „Promotor Nauki i Kultury” - „Dla firm, które w stopniu wyróżniającym się są zaangażowane w działalność na rzecz wspierania w swoim otoczeniu zewnętrznym inicjatyw i przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych lub artystycznych”.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to wyróżnienie, które potwierdza, iż firma Simple SA należy do grona podmiotów zarządzanych przez jakość, inwestujących w rozwój wiedzy oraz innowacyjność. Zostaliśmy wyróżnieni za naszą ponad 30-letnią działalność, wiedzę i doświadczenie w tworzeniu oprogramowania ERP oraz dostarczanie Klientom innowacyjnych rozwiązań i narzędzi. Nasi pracownicy doceniają zaufanie, swobodę i elastyczność jaką obdarza ich firma. Wyróżnienie potwierdza naszą wiarygodność jako partnera biznesowego i motywuje nas do dalszego rozwoju - mówi Daniel Fryga wiceprezes Simple SA. - Z naszych produktów i rozwiązań na co dzień korzystają tysiące użytkowników w Polsce: na uczelniach, w placówkach medycznych, instytucjach publicznych oraz firmach prywatnych. Do grona naszych klientów stale dołączają nowi: to znak, że Simple SA niezmiennie cieszy się zaufaniem i jest marką godną polecenia - to „Przedsiębiorstwo Przyszłości 2019” – dodaje Daniel Fryga.


Zgodnie z Regulaminem „Przedsiębiorstwo Przyszłości”, każdą firmę uczestniczącą w konkursie oceniało niezależnie od siebie dwóch recenzentów – członków Komisji Certyfikacyjnej, rekrutujących się spośród naukowców z udokumentowanym dorobkiem teoretycznym lub praktycznym w dziedzinie zarządzania wiedzą, kapitałem intelektualnym i HR. Każdy z recenzentów oceniających zgłoszenie przedsiębiorstwa przyznawał uczestnikom Programu od 0 do 60 punktów rankingowych. Wyróżnienia i certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” nadaje się firmom, które uzyskały w procedurze oceny co najmniej 70 punktów na 120 możliwych. Firmy otrzymują godło jakości potwierdzające ich nowoczesne podejście do biznesu, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz osiągnięcia w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim.

Źródło: www.simple.com.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia