Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
loading...
Comarch OCR to usługa chmurowa do rozpoznawania danych znajdujących się na fakturach. Teraz można ją zakupić z 30-procentowym rabatem. Oferta jest ważna do końca grudnia 2019 roku.


REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 
 
Przy użyciu technologii optycznego rozpoznawania znaków, Comarch OCR pozwala znacznie szybciej zaksięgować fakturę w porównaniu z ręcznym wprowadzaniem danych. Od czerwca tego roku, czyli od momentu uruchomienia usługi, serwery Comarch przeprocesowały prawie 1,1 miliona dokumentów. System zakupiło już ponad 500 firm.

Usługa Comarch OCR jest dostępna w kilku pakietach. Przedsiębiorcy mogą dobrać taki zestaw usług, aby odpowiadał ich potrzebom, w zależności od ilości przetwarzanych dokumentów. Funkcjonalności obejmują przetwarzanie danych takich jak: NIP, numer dokumentu, data wystawienia i sprzedaży, forma i termin płatności, kwoty oraz stawki VAT, numer rachunku bankowego z faktury zakupu, korekty do faktur zakupu oraz faktury sprzedaży. Na dalszym etapie dane są przesyłane do systemu ERP.

Do końca grudnia tego roku przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na zakup Comarch OCR, otrzymają 30-procentowy rabatu. Z promocji mogą skorzystać firmy, które dotychczas posiadały oprogramowanie OCR od innego dostawcy. Rabat będzie naliczany do comiesięcznej opłaty abonamentowej, przez 12 miesięcy.

Usługa wykorzystuje zaawansowane algorytmy z elementami sztucznej inteligencji rozpoznaje znaki oraz całe teksty, które zostały zapisane w pliku o formacie PDF i JPG. Po jego zeskanowaniu dane zostają rozpoznane i przeniesione do oprogramowania klasy ERP. Zastosowanie usługi Comarch OCR to przede wszystkim oszczędność czasu. Pracownicy działów księgowo-finansowych nie muszą ręcznie przepisywać papierowych faktur i wprowadzać ich do systemu. Robi to za nich program. Cały proces konwersji danych z obrazu lub pliku PDF zajmuje kilka sekund – mówi Paweł Dobrzyniecki, dyrektor handlowy w Comarch.

 
Źródło: www.comarch.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT