Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Rozwiązanie firmy IFS zwiększy efektywność i przejrzystość procesów firmowych czołowego eksportera wyrobów porcelanowych ze Sri Lanki.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma Dankotuwa Porcelain PLC, wdrożyła system IFS Applications™ do obsługi kluczowych procesów firmowych, takich jak produkcja, łańcuch dostaw, finanse, kadry i analityka biznesowa. Rozwiązanie wdrożono w dwóch głównych lokalizacjach działalności firmy, ujednolicając obsługę czterech lankijskich sklepów firmowych.

W imieniu firmy Dankotuwa Porcelain PLC prezes Wasaba Jayasekera powiedział:
Jasnym było, że wdrożenie w firmie systemu ERP napędzi jej przyszły rozwój. Jestem bardzo zadowolony z pomyślnego wdrożenia systemu IFS Applications, który obsługuje wszystkie kluczowe obszary naszej firmy. Było ono możliwe dzięki naszemu wysiłkowi i wsparciu firmy IFS podczas zarządzania zmianą w tym krytycznym dla naszej firmy okresie. Cieszymy się, że będziemy korzystać z tego rozwiązania.
Poorna Bandara, dyrektor generalny i dyrektor działu konsultingu w IFS Sri Lanka, dodał:
Z wielką przyjemnością finalizujemy kolejny udany projekt wdrożeniowy. Mamy pewność, że wprowadzenie technologii firmy IFS przełoży się na znaczny wzrost efektywności działań biznesowych firmy Dankotuwa Porcelain i zapewni większą przejrzystość i spójność obsługiwanych przez nią złożonych procesów produkcyjnych. Firma IFS bardzo dobrze rozumie wyzwania biznesowe stawiane przed firmami i grupami. Czerpiąc z bogatego doświadczenia branżowego, po raz kolejny dostarczyliśmy zaawansowane rozwiązanie branżowe na czas i w założonym budżecie.
Więcej informacji na temat korzyści z wdrożenia rozwiązań firmy IFS dla firm z branży produkcyjnej znajduje się na stronie: http://www.ifsworld.com/en/industries/process-manufacturing/.

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia