Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Rozwiązanie firmy IFS zwiększy efektywność i przejrzystość procesów firmowych czołowego eksportera wyrobów porcelanowych ze Sri Lanki.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma Dankotuwa Porcelain PLC, wdrożyła system IFS Applications™ do obsługi kluczowych procesów firmowych, takich jak produkcja, łańcuch dostaw, finanse, kadry i analityka biznesowa. Rozwiązanie wdrożono w dwóch głównych lokalizacjach działalności firmy, ujednolicając obsługę czterech lankijskich sklepów firmowych.

W imieniu firmy Dankotuwa Porcelain PLC prezes Wasaba Jayasekera powiedział:
Jasnym było, że wdrożenie w firmie systemu ERP napędzi jej przyszły rozwój. Jestem bardzo zadowolony z pomyślnego wdrożenia systemu IFS Applications, który obsługuje wszystkie kluczowe obszary naszej firmy. Było ono możliwe dzięki naszemu wysiłkowi i wsparciu firmy IFS podczas zarządzania zmianą w tym krytycznym dla naszej firmy okresie. Cieszymy się, że będziemy korzystać z tego rozwiązania.
Poorna Bandara, dyrektor generalny i dyrektor działu konsultingu w IFS Sri Lanka, dodał:
Z wielką przyjemnością finalizujemy kolejny udany projekt wdrożeniowy. Mamy pewność, że wprowadzenie technologii firmy IFS przełoży się na znaczny wzrost efektywności działań biznesowych firmy Dankotuwa Porcelain i zapewni większą przejrzystość i spójność obsługiwanych przez nią złożonych procesów produkcyjnych. Firma IFS bardzo dobrze rozumie wyzwania biznesowe stawiane przed firmami i grupami. Czerpiąc z bogatego doświadczenia branżowego, po raz kolejny dostarczyliśmy zaawansowane rozwiązanie branżowe na czas i w założonym budżecie.
Więcej informacji na temat korzyści z wdrożenia rozwiązań firmy IFS dla firm z branży produkcyjnej znajduje się na stronie: http://www.ifsworld.com/en/industries/process-manufacturing/.

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner