Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Najważniejsze aktualizacje obejmują automatyzację planowania obsady zmianowej i wizualizację grafików pracy oraz rozszerzone opcje wdrożeniowe w środowisku chmurowym.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła na konferencji IFS World Conference 2016 wprowadzenie rozwiązania IFS Zarządzanie Pracownikami Mobilnymi w wersji 5.8.

Poniżej niektóre z rozszerzeń oferowanych przez nową wersję:
  • Automatyczne generowanie grafików pracy zmianowej — nowa wersja obsługuje automatyczne planowanie i wizualizację grafików pracy zmianowej dla poszczególnych pracowników lub grup w oparciu o takie parametry, jak liczba wymagana roboczogodzin danego typu na zmianę, liczba i typ dni roboczych w okresie oraz dozwolone wzorce zmianowe. Jedno kliknięcie wystarczy, by rozwiązanie automatycznie zaplanowało zmiany w sposób zoptymalizowany pod kątem biznesowych wymogów przedsiębiorstwa oraz wymogów prawnych.
  • Harmonogramowanie adaptacyjne— wykorzystanie rozbudowanego archiwum danych historycznych w celu bardziej „świadomego” harmonogramowania w przyszłości. Rozwiązanie IFS automatycznie uczy się (self-learning) jak tworzyć coraz lepsze harmonogramy prac, analizując szeroki zakres danych obejmujący uzyskiwany historycznie średni czas działania w kontekście jego rodzaju, klienta i postanowień umownych.
  • Nowe opcje wdrożenia w środowisku chmurowym — funkcje takie, jak planowanie zasobów i harmonogramowanie zorientowane na cele uruchamiane są teraz w skalowalnym, wielodostępnym środowisku Microsoft Azure. Umożliwia to obsługę użytkowników okazjonalnych i zapewnienie maksymalnej dostępności systemu na potrzeby przetwarzania danych przez mechanizm harmonogramowania dynamicznego (DSE).
  • Optymalizacja dużych zbiorów danych (Big Data) — nowa wersja rozwiązania oferuje jeszcze lepszą obsługę dużych zbiorów danych, w tym agregację i deagregację danych planowania w celu przetwarzania rozproszonego, rozszerzone opcje filtrowania i alokacji zadań, jak również inteligentne zarządzanie obciążeniem procesora.
  • Rozszerzona wizualizacja danych — nowy typ pulpitów zarządczych prezentuje użytkownikom konfigurowalne wskaźniki wydajności KPI i umożliwia łatwy dostęp do danych, zwiększając komfort i efektywność pracy.

Jørgen Rogde, dyrektor ds. rozwiązań opartych na zarządzaniu serwisem, majątkiem i projektami, dodał:

Nowa wersja naszego rozwiązania do dynamicznego harmonogramowania prac ma za zadanie wesprzeć klientów w upraszczaniu i automatyzacji procesów harmonogramowania. Jednocześnie rozwiązanie to pozwala na utrzymanie i zwiększenie elastyczności działania poprzez zastosowanie nowych opcji obejmujących wdrożenia w środowisku chmurowym i zarządzanie dużymi zbiorami danych. Rozwiązanie pomoże naszym klientom w bardziej efektywnym wykorzystaniu posiadanych zasobów, co przełoży się na oszczędności czasowe i pieniężne.

Więcej informacji na temat rozwiązania IFS Zarządzanie Pracownikami Mobilnymi znajduje się na stronie www.ifsworld.com/corp/solutions/enterprise-service-management/mobile-workforce-management/

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia