Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że Geofabrics Australasia — jedyny w Australii producent geosyntetyków — aktualizuje system do wersji IFS Applications™ 9, aby wykorzystać zalety funkcjonalności zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz innych nowych funkcji.


REKLAMA:
snt ile kosztuje wdrozenie erp
 
 
Geosyntetyki oferowane przez firmę Geofabrics, np. nietkana geowłóknina bidim®, są stosowane do stabilizacji podłoża w przedsięwzięciach z dziedziny budownictwa drogowego i kolejowego, w przemyśle wydobywczym oraz w gospodarce zasobami naturalnymi, a także w budowie składowisk odpadów i konstrukcji przybrzeżnych. Geosiatki przeznaczone do odwodnień w zastosowaniach przemysłowych przyniosły tej firmie nagrodę Australian Industrial Product of the Year for 2016 podczas gali Endeavour Awards, a w ubiegłym miesiącu firma otrzymała tytuł eksportera roku w dziedzinie rozwiązań środowiskowych Victorian Exporter of the Year.

Firma opiera planowanie zasobów przedsiębiorstwa na systemie firmy IFS od roku 2005. W celu zapewnienia jeszcze lepszego wsparcia pracowników działu sprzedaży i dokładniejszego prognozowania firma podjęła decyzję o aktualizacji systemu do wersji IFS Applications 9, korzystającej z niezawodnego i w pełni zintegrowanego rozwiązania CRM.
Współpraca Geofabrics z firmą IFS ma znaczenie strategiczne. Dla firmy prowadzącej biura sprzedaży w wielu miejscowościach w Australii i Nowej Zelandii, zakłady produkcyjne w dwóch stanach Australii i międzynarodowy łańcuch dostaw obejmujący ponad 30 krajów kluczowe znaczenie ma wsparcie zapewniane przez rozwiązanie ERP, zapewniające komfort pracy zarówno klientom, jak i naszym pracownikom” — powiedział Dennis Grech, dyrektor ds. operacyjnych i finansowych firmy Geofabrics Australasia.
Jako zintegrowane rozwiązanie system IFS Applications 9 obecnie obsługuje kluczowe procesy biznesowe firmy — produkcję, łańcuch dostaw i remonty, a oprócz tego operacje biznesowe, takie jak finanse, analityka biznesowa, sprzedaż oraz zarządzanie relacjami z klientami — dodał Grech.
Aktualizacja do systemu IFS Applications 9 jest kolejnym, naturalnym etapem wykorzystania potencjału naszej zmodernizowanej działalności operacyjnej ” — powiedział Brian Stewart, kierownik działu IT w firmie Geofabrics Australasia. „Dzięki temu rozwiązaniu nasze zespoły będą korzystać z zaawansowanej funkcjonalności, a dodatkowo jest ono systemem znacznie łatwiejszym w obsłudze, zapewniającym wgląd w sytuację we wszystkich naszych zakładach w Australii i Nowej Zelandii.
Sprawniejsza komunikacja z klientami, większa przejrzystość łańcucha dostaw oraz zapewnienie pracownikom dostępu do informacji (w tym między innymi w obszarze CRM) i ich aktualizacji w czasie rzeczywistym za pomocą urządzeń mobilnych to tylko niektóre z korzyści dla firmy Geofabrics. Nowością w systemie IFS Applications 9 jest również interfejs IFS Lobby, oferujący pracownikom dostęp do danych analityki biznesowej z poziomu dowolnego urządzenia. Dane te służą im do optymalizacji wydajności oraz przepływu pracy podczas realizacji zadań.

Rob Stummer, dyrektor zarządzający w IFS Australia and New Zealand, dodał: „Bardzo się cieszymy, że nasze rozwiązanie wspiera nagradzanego australijskiego producenta, jakim jest firma Geofabrics. Dzięki integracji danych produkcyjnych i dotyczących współpracy z klientami nasza firma jest w stanie stosować innowacyjne rozwiązania, z których słynie, również w działalności usługowej — stymulując tym samym własny rozwój.

Źródło: www.ifsworld.com

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia