amniscode logoHolding 1 to polska grupa kapitałowa z ponad trzydziestoletnią tradycją, od lat notowana w pierwszej dwusetce największych firm Rzeczpospolitej. Zespół 1600 pracowników działa dziś równolegle w kilku branżach: motoryzacji (m.in. multidealer samochodowy Grupa PGD, wypożyczalnia aut Express Car Rental, największy carsharing w Polsce-Traficar), budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego (grupa deweloperska Megapolis), a także w obszarze innowacji technologicznych.

 REKLAMA 
 enova 
 
Proces, którego automatyzacji wspólnie z Holding 1 podjęła się firma AmnisCode, była wymiana danych pomiędzy używanym przez klienta systemem ERP enova365 a Platformą Usług Elektronicznych ZUS. Przed wdrożeniem pracownik działu kadr po zalogowaniu na PUE ZUS musiał dla każdej ze spółek wchodzić w zakładkę „zaświadczenia lekarskie”, weryfikować czy nie pojawiły się nowe e-ZLA (elektroniczne zwolnienia lekarskie), pobrać dane w pliku csv i następnie wpisać dane do enova365, również logując się dla każdej ze spółek oddzielnie.

Z racji tego, że w ramach Holdingu 1 funkcjonuje kilkanaście spółek, a liczba pracowników przekracza 1600 osób, było to zadanie czasochłonne. Po wdrożeniu pracownik działu kadr nie musi poświęcać czasu na tę czynność. Podejmuje działanie jedynie wtedy, gdy podczas zaczytywania pojawią się błędy, o czym robot informuje nas mailowo – mówi Małgorzata Kalinowska-Szuper, kierownik działu personalnego Centrum Holding 1 spółka akcyjna sp.k.

 
Źródło: www.amniscode.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top