COMARCHSpółka HBH, wspierająca działalność sieci hurtowni instalacyjnych oraz salonów łazienek, wybrała Comarch jako dostawcę oprogramowania ułatwiającego komunikację z Krajowym Systemem e-Fakturowania. Oparta na technologii chmurowej platforma Comarch EDI KSeF umożliwia e-fakturowanie zgodnie ze zbliżającymi się zmianami w przepisach podatkowych.


 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
HBH podjęło decyzję o nawiązaniu współpracy z Comarch, kierując się bogatym doświadczeniem firmy w dziedzinie oprogramowania do e-fakturowania i elektronicznej wymiany danych. System Comarch EDI umożliwia niezawodną wymianę informacji z partnerami biznesowymi, a także w obrębie całego holdingu. O wyborze przesądziły również dodatkowe opcje, takie jak:
  • konwersja formatów faktur z ich pierwotnej formy na wymagany przez KSeF format XML i odwrotnie,
  • obsługa załączników,
  • obsługa walidacji biznesowych,
  • transparentność przepływu faktur.

Wykorzystanie mechanizmów sztucznej inteligencji w Comarch EDI umożliwia automatyzację powtarzalnych procesów związanych z fakturowaniem. Dzięki temu użytkownicy mogą zredukować ryzyko powstania błędów w dokumentach i przyspieszyć wymianę faktur.

Jako jeden z największych operatorów elektronicznej wymiany danych w Polsce, od samego początku mocno angażowaliśmy się w projekt KSeF. Cieszymy się, że nasza platforma Comarch EDI może wspomóc firmę HBH w przystosowaniu do nowego systemu fakturowania, mówi Grzegorz Tomaszewski, Dyrektor Centrum Sprzedaży Comarch.


Krajowy System e-Faktur oferuje polskim firmom szereg plusów, m.in. szybszy zwrot podatku, bezpieczeństwo i brak potrzeby przechowywania faktur. Mimo to część przedsiębiorców wciąż wstrzymuje się z wdrożeniem rozwiązań do e-fakturowania.

System KSeF niesie ze sobą wiele korzyści, ale również wyzwań. Aby płynnie sobie z nimi poradzić, postanowiliśmy powierzyć wymianę danych firmie Comarch. Wierzymy, że nowoczesne rozwiązania z zakresu e-invoicingu oferowane przez Comarch zapewnią nam wsparcie i pełną zgodność z nowymi przepisami, opowiada Marek Bajon, Dyrektor Zarządzający HBH Spółka z o.o. Sp.k.


Warto pamiętać, że KSeF to nie tylko potrzeba dostosowania się do zmian w przepisach, ale również szansa dla podatników na modernizację procesów w firmie. Dobrze dobrany system, taki jak Comarch EDI, ułatwia wejście w nową rzeczywistość elektronicznego fakturowania.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top