Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Firmy Deltek oraz Grant Thornton LLP podpisały strategiczny alians, dzięki któremu usługi świadczone przez Deltek staną się bardziej kompleksowe. Grant Thornton korzystający m.in. z rozwiązania Deltek Maconomy uzupełni i rozszerzy ich możliwości w zakresie globalnego doradztwa, zapewniając klientom specjalistyczną wiedzę w zakresie integracji systemów, zarządzania zmianami, optymalizacji finansów, transformacji cyfrowej, zgodności z przepisami i doradztwa biznesowego.

REKLAMA:
snt button 250 2019
 
 
Dużą część klientów firmy Deltek stanowią dostawcy i podwykonawcy realizujący zamówienia rządowe. Dla tych przedsiębiorstw alians przyniesie znaczące korzyści w postaci doświadczenia firmy Grant Thornton w tym sektorze.

Deltek i Grant Thornton oferują najwyższy poziom rozwiązań, doświadczenie ekspertów i najlepsze praktyki na rynku. Współpraca powinna przynieść pozytywne rezultaty zarówno dla przedsiębiorstw publicznych, jak i firm prywatnych. Jednoczesne wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych i wiedzy specjalistycznej przyniesie znaczące korzyści dla firm świadczących usługi profesjonalne, producentów, firm inżynieryjnych oraz organizacji działających na rynku zaawansowanych technologii. Rozwiązania, które będą wdrażane z wykorzystaniem wiedzy eksperckiej Grant Thornton LLP to m.in.: Project & Portfolio Management, Talent Management oraz systemy ERP będące w ofercie firmy Deltek.

Źródło: www.todis.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250 2019