Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Firma Oracle rozszerzyła ofertę produktów do integracji danych dostępnych w ramach platformy Oracle Cloud Platform o usługę Oracle Data Integrator Cloud. Usługa ta znacznie upraszcza i przyspiesza integrację danych w całym przedsiębiorstwie, umożliwiając wykonywanie analiz w czasie rzeczywistym, które pomogą przedsiębiorstwu w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
W dzisiejszej gospodarce opartej na informacjach dane stanowią jeden z kluczowych zasobów większości przedsiębiorstw. W miarę jak coraz więcej danych przenosi się do chmury, dostarczanie informacji do właściwych osób i właściwych aplikacji we właściwym czasie staje się coraz trudniejsze. Korzystając z nowej usługi Oracle Data Integrator Cloud, przedsiębiorstwa mogą zwiększyć elastyczność poprzez szybszą realizację projektów, zmniejszyć ryzyko dzięki używaniu ogólnie dostępnej, niezastrzeżonej technologii oraz obniżyć koszty dzięki zwiększeniu produktywności.
Aby działać efektywnie i elastycznie, przedsiębiorstwa potrzebują bezproblemowej komunikacji i przepływu danych pomiędzy źródłami a odbiorcami. Dotyczy to danych pochodzących z urządzeń IoT, Internetu i aplikacji biznesowych, jak również danych przechowywanych w chmurze lub w środowisku lokalnym” — powiedział Jeff Pollock, wiceprezes Oracle, szef działu zarządzania produktami. „Usługa Oracle Data Integrator Cloud to wydajna, prosta i zintegrowana usługa chmurowa umożliwiająca przekształcanie danych tam, gdzie się one znajdują, bez konieczności ręcznego kodowania i bez niepotrzebnego kopiowania danych.
Usługa Oracle Data Integrator Cloud jest łatwa w użyciu i integracji oraz pomaga organizacjom zwiększyć produktywność, zmniejszyć koszty tworzenia oprogramowania oraz obniżyć całkowity koszt posiadania dzięki łatwiejszemu i sprawniejszemu przesyłaniu i przekształcaniu danych pomiędzy systemami, źródłami danych i aplikacjami biznesowymi. Udostępnia deklaratywny interfejs użytkownika oparty na przepływach, a także funkcje zarządzania wersjami, które pozwalają klientom zwiększyć produktywność i lepiej zarządzać swoim środowiskiem programistycznym, testowym i produkcyjnym. Architektura wysokiej dostępności w usłudze Oracle Data Integrator Cloud z funkcjami E-LT (wyodrębniania, ładowania i przekształcania danych) i zaawansowanymi opcjami paralelizmu umożliwiają szybsze i sprawniejsze ładowanie i przekształcanie w przypadku hurtowni danych i systemów do obsługi zbiorów Big Data.

Usługa Oracle Data Integrator Cloud jest w pełni zintegrowana z ofertą Oracle PaaS, w tym z Oracle Database Cloud, Oracle Database Exadata Cloud i Oracle Big Data Cloud. Oracle oferuje również wbudowane opcje integracji z rozwiązaniami innych producentów, co umożliwia użytkownikom bezproblemowe przechodzenie pomiędzy stosowanymi przez nich technologiami Big Data takimi jak Hive, HDFS, HBase i Sqoop.

Oracle Cloud

Oracle Cloud to największa i najbardziej zintegrowana chmura publiczna w branży, obejmująca pełny zakres usług SaaS, PaaS i IaaS. Obsługuje ona środowiska chmurowe, hybrydowe, jak również wszystkie obciążenia, programistów i dane. Chmura Oracle dostarcza prawie 1000 aplikacji SaaS i 50 usług PaaS i IaaS klasy korporacyjnej dla klientów w ponad 195 krajach na całym świecie. Obsługuje 55 mld transakcji dziennie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cloud.oracle.com

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250