Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
loading...
Drugi rok z rzędu, Sente, wrocławski dostawca dedykowanych rozwiązań IT, znalazło się w prestiżowym zestawieniu Diamentów Forbesa. Ranking ten to jedno z najważniejszych wyróżnień biznesowych w Polsce. Sente znalazło się w kategorii firm, których uśrednione obroty wynoszą do 50 mln złotych.

REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 
 
Ciągły wzrost

Miejsce w rankingu jest wypadkową wartości przychodów osiągniętych przez spółkę i uzyskanego w tym czasie zysku. Wyniki zestawienia są opracowywane przy zastosowaniu metody szwajcarskiej. Łączy ona metody: majątkową i dochodową. Pozwala to na niwelację wad obu. W tegorocznej edycji Sente osiągnęło 34,63% wzrostu. W porównaniu z poprzednim rokiem, jest to wzrost wolniejszy, ale nadal systematyczny.

Grono najlepszych

Tegoroczna edycja to 13 odsłona Diamentów. Znalezienie się w rankingu, stanowi świadectwo wiarygodności, stabilności i bezpieczeństwa. Firmy, które się w nim znalazły, w ciągu ostatnich trzech lat najdynamiczniej zwiększały swoją wartość. Podzielone są podzielone na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży: firmy małe (osiągające przychody od 5 do 50 milionów złotych), firmy średnie (z przychodami od 50 do 250 milionów złotych) oraz firmy duże (osiągające przychody powyżej 250 mln złotych). Oficjalne ogłoszenie wyników będzie mieć miejsce podczas uroczystych Gal Diamentów – dla każdego z regionów osobno. Wydarzenia odbędą się w drugim kwartale 2020 roku w największych miastach Polski.

Źródło: www.sente.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT