Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
loading...
Wraz z końcem 2019 roku Solver, spółka zależna DahliaMatic, pomyślnie zakończyła projekt realizowany w ULMA Construccion Polska S.A. Wdrożenie trwające od kwietnia 2019 roku miało na celu wsparcie procesów planowania, budżetowania oraz raportowania i realizowane było w oparciu o rozwiązanie polskiego producenta Bilander.


REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 
 


Od ubiegłego roku Solver należy do grona jego certyfikowanych partnerów, dzięki czemu oferuje Klientom najwyższą jakość usług wdrożeniowych, wsparcie specjalistów z rozległą wiedzą i doświadczeniem oraz atrakcyjne warunki.

Wdrożenie było prowadzone przy dobrej i ścisłej współpracy zespołów po obu stronach, co pozwoliło zaplanować rok bieżący już w nowym systemie. Realizacja projektu znacznie usprawniła i uelastyczniła proces budżetowy u Klienta a także pozwoli sprawniej monitorować realizację budżetu.- mówi Piotr Bączek, Kierownik Projektu ze strony Solvera.


ULMA Construccion Polska S.A. działa na rynku od 1989 roku i jest jednym z największych producentów systemów deskowań, podparć i rusztowań na świecie. Specjalizuje się zarówno w sprzedaży, jak i dzierżawie. Ponad to realizuje projekty i nadzoruje ich wdrożenie, oferuje wsparcie na budowie i dba o aspekty logistyczne realizowanych przedsięwzięć.

Solver sp. z o.o. jest firmą z 25 letnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w obszarze konsolidacji finansowej i zarządczej oraz rozwiązań wspierających procesy planowania i budżetowania w przedsiębiorstwach. W roku 2012 spółka została nabyta przez DahliaMatic sp. z o.o.

Źródło: www.dahliamatic.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT