Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Jednym z czynników przesądzających o sukcesie w działalności firm jest sprawna obsługa wysyłek. Kompleksowość w tym zakresie zapewnia propozycja firmy Streamsoft.

REKLAMA:
snt ile kosztuje wdrozenie erp
 
 
Aplikacja Kurier łączy system ERP Streamsoft Prestiż z systemami firm kurierskich (UPS, DHL, DPD, GLS, Poczta Polska, Inpost, DB Schenker, K-EX, Hellman, Raben), gwarantując sprawną wymianę danych i informacji dotyczących przygotowania wysyłki.

Wykorzystanie rozwiązania oferowanego przez Streamsoft umożliwia nie tylko przygotowanie pakietów na podstawie wybranego dokumentu WZ lub FA (wraz z grupowaniem przesyłek po adresach dostaw zapisanych w dokumentach), ale także automatyczne wypełnianie danych w oknie nadania oraz generowanie listów przewozowych bezpośrednio z okna systemu.

Kurier to również możliwość sczytywania wagi paczki bezpośrednio z systemu Streamsoft Prestiż oraz automatycznego wypełniania informacji o odbiorcach. Kurier zapewnia szeroką funkcjonalność także jeśli chodzi o operacje już na samych etykietach, m.in.: pobranie i automatyczne drukowanie, zapisywanie na dysku.

Co więcej aplikacja obsługuje jednostki logistyczne – po zeskanowaniu kodu paczki informacje o jej wymiarach i nazwie są wypełniane samoczynnie. Narzędzie jest wyposażone w definicje gabarytów tzw. paczki standardowej i niestandardowej. Dodatkowo, możliwe jest pobranie informacji o deklarowanej wartości przesyłki.

Użytkownicy Kuriera, wraz z dostępem do aplikacji, otrzymali również szereg możliwości wspomagających, mających wpływ na usprawnienie pracy z wysyłką, takich jak: wybranie dodatkowych usług oferowanych przez firmę kurierską, generowanie raportu potwierdzenia odbioru przesyłek przez kuriera, zbiorcza aktualizacja statusów (np. wg harmonogramu systemu lub pojedynczo na żądanie zapisu etykiet w bazie dokumentów). Dostępna jest także opcja anulowania i ponownego wydruku wybranych przesyłek w zakładce „Historia” oraz obsługa przesyłek paczkomatowych Inpost.

Źródło: www.streamsoft.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia