Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Dzisiaj rozpoczyna się Oracle OpenWorld 2018, najbardziej innowacyjna konferencja poświęcona technologiom chmurowym. Podczas tego wydarzenia spodziewane jest przybycie ponad 60 tys. klientów i partnerów ze 175 krajów, a także 19 milionów uczestników wirtualnych.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 

Swoje wystąpienie zapowiedział Larry Ellison, prezes zarządu i dyrektor ds. technicznych firmy Oracle. Będzie opowiadał o najnowszych technologiach, które zostały włączone do Chmury Oracle w ostatnim czasie. Podczas sesji konferencyjnych wystąpi także Prezes Oracle Mark Hurd, wraz z przedstawicielami takich firm, jak AT&T Business, Cisco oraz Cummins.

Oracle OpenWorld 2018 odbywa się w dniach 22-25 października w Centrum Kongresowym Moscone w San Francisco. W ramach konferencji odbędzie się ponad 2300 sesji prowadzonych przez 2641 speakerów z 93 krajów, 385 prezentacji na żywo, zaś na towarzyszącej wystawie swoje stoiska zapowiedziało ponad 250 firm. Główne tematy, to nowoczesne technologie, w tym sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, Blockchain, Internet Rzeczy, chatboty oraz autonomiczna baza danych.

Imprezą towarzyszącą konferencji jest Oracle Code One, największe w tym roku wydarzenie dedykowane programistom i deweloperom, Oracle NetSuite SuiteConnect – cykl sesji poświęconych oprogramowaniu NetSuite oraz szkolenia w ramach programu Collective Learning.

Jedną z ciekawostek konferencji będzie specjalna sesja poświęcona omówieniu inicjatywy World Bee Project, którego głównym przesłaniem jest wsparcie dla programu ochrony pszczół za pomocą technologii udostępnianych przez Oracle Cloud.

Wszystkie sesje plenarne Oracle OpenWorld 2018 można śledzić na żywo w technologii streamingu, http://www.oracle.com/openworld/live/index.html
 
Autor: Patryk Jaworski

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250