Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Z przyjemnością informujemy, że Deltek Inc. – wiodący światowy dostawca rozwiązań biznesowych dla firm z sektora usług profesjonalnych – przyznał firmie Todis Consulting status oficjalnego partnera na terenie Republiki Czeskiej.


REKLAMA:
snt ile kosztuje wdrozenie erp
 
Todis Consulting jest wyłącznym partnerem Deltek Inc. na terenie Polski od 2006 roku i specjalizuje się we wdrożeniach systemu Maconomy, który jest rozwiązaniem ERP dedykowanym dla przedsiębiorstw działających w oparciu o projekty. Nasi konsultanci zrealizowali dziesiątki wdrożeń Maconomy głównie dla klientów z branży reklamowej, inżynieryjnej, doradztwa podatkowego i prawnego oraz instytutów badawczych zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Doceniając wysokie kompetencje oraz biorąc pod uwagę dotychczasowe udane projekty wdrożeniowe Deltek Inc. przyznał naszej firmie status wyłącznego partnera również na terenie Czech. Oznacza to, że Todis Consulting przejął obsługę klientów Deltek’a i sprzedaż rozwiązań do nowych klientów z sektora usług profesjonalnych oraz nawiązał współpracę z konsultantami Maconomy w Republice Czeskiej.

Deltek Maconomy to sprawdzony na świecie, zintegrowany system informatyczny klasy ERP, stworzony z myślą o klientach z sektora usług profesjonalnych opierających swoją działalność na wiedzy i kompetencjach pracowników. Rozwiązanie wykorzystywane jest głównie przez agencje reklamowe, agencje Public Relations, firmy doradcze, informatyczne, instytuty badawcze oraz kancelarie adwokackie. Dzięki Maconomy, firmy są w stanie skutecznie organizować i planować pracę konsultantów, zarządzać projektami i obsługą klientów, kontrolować wykorzystanie zasobów ludzkich oraz prowadzić pełną księgowość i analizę finansową.

Źródło: www.todis.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia