Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Firma Oracle wprowadziła do swojej platformy w chmurze nowe usługi Oracle Autonomous Analytics Cloud, Oracle Autonomous Integration Cloud i Oracle Autonomous Visual Builder Cloud. To nowe usługi PaaS wykorzystujące zaawansowane wbudowane algorytmy sztucznej inteligencji i automatycznego uczenia. Dzięki nim można zautomatyzować najważniejsze zadania lub całkiem wyeliminować konieczność ich wykonywania, co umożliwia przedsiębiorstwom obniżenie kosztów i ryzyka, przyspieszenie wprowadzania innowacji oraz uzyskiwanie cennych prognoz.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
W usługach chmurowych Oracle są wbudowane funkcje sztucznej inteligencji i automatycznego uczenia, które zapewnią użytkownikom całkiem nowe sposoby wprowadzania innowacji” - powiedział Amit Zavery, wiceprezes ds. rozwoju Oracle Cloud Platform. „Te nowe usługi przetwarzania w chmurze wpisują się w strategię Oracle zakładającą wprowadzenie pierwszych w branży autonomicznych funkcji, które pozwolą klientom znacznie obniżyć koszty operacyjne i ryzyko oraz zwiększyć produktywność
Usług które znajdują się na platformie Oracle Cloud Platform, wyposażone są w podstawowe funkcje autonomiczne, do których możemy zaliczyć:
  • Autonomiczne działanie pozwalające obniżyć koszty i zwiększać produktywność - eliminuje pracę ludzką w obszarze konfiguracji, zabezpieczenia, monitorowania, tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania oraz rozwiązywania problemów. Automatycznie wprowadza uaktualnienia i poprawki podczas pracy. Natychmiast dostosowuje wielkość mocy obliczeniowej i pamięci masowej bez przestojów.
  • Autonomiczna ochrona pozwalająca zmniejszyć ryzyko - chroni przed atakami z zewnątrz i ze strony nieuczciwych użytkowników wewnętrznych. Automatycznie wprowadza aktualizacje zabezpieczeń podczas pracy w celu ochrony przed cyberatakami i automatycznie szyfruje wszystkie dane.
  • Samonaprawa zwiększająca dostępność - zapewnia zautomatyzowaną ochronę przed wszystkimi planowanymi i nieplanowanymi przestojami dzięki dostępności na poziomie 99,995%, co daje mniej niż 2,5 minuty przestojów w miesiącu, łącznie z planowaną konserwacją.

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250