Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Oracle wprowadza w pakiecie Oracle Cloud Applications nowe, ważne funkcje i rozszerzenia, aby pomóc firmom w szybszym rozwoju, usprawnieniu obsługi klientów i wyróżnieniu się na tle konkurencji. Oracle Cloud Applications Release 13 to kolejna wersja tego najszybciej rozwijającego się pakietu aplikacji w chmurze. Wprowadzone w niej innowacje zapewnią większe możliwości i komfort pracy specjalistom ds. obsługi klienta, finansów, kadr i zarządzania łańcuchem dostaw.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Oracle Cloud Applications to kompleksowy, w pełni zintegrowany pakiet aplikacji, który umożliwia przedsiębiorstwom zwiększenie elastyczności i obniżenie kosztów. Jego najnowsza wersja obejmuje nowe funkcje i rozszerzenia wprowadzone w rozwiązaniach Oracle Supply Chain Management (SCM) Cloud, Oracle Customer Experience (CX) Cloud Suite, Oracle Enterprise Resource Planning (ERP) Cloud i Oracle Human Capital Management (HCM) Cloud. Oracle udoskonalił również funkcje obsługi użytkownika, aby pomóc klientom w spersonalizowaniu używanych rozwiązań, dostępie do użytecznych informacji oraz dalszym zwiększaniu produktywności i usprawnianiu współpracy.

Oracle SCM Cloud zapewnia pełną widoczność i dostęp do wiedzy oraz funkcje, których firmy potrzebują do tworzenia inteligentnych łańcuchów dostaw. W wersji Oracle SCM Cloud Release 13 pakiet został rozszerzony o ponad 200 ważnych funkcji oraz sześć nowych usług, które obsługują planowanie sprzedaży i operacji (Sales and Operation Planning), zarządzanie popytem (Demand Management), planowanie zaopatrzenia (Supply Planning), współpracę (Collaboration), zarządzanie jakością (Quality Management) i serwisowanie (Maintenance).

Oracle CX Cloud Suite jest niezawodną platformą biznesową, która łączy informacje o klientach z ich kompleksową obsługą. Wersja Oracle CX Cloud Suite Release 13 wprowadza w środowisku Oracle Sales Cloud takie innowacje, jak rozszerzone funkcje obsługi urządzeń mobilnych i wizualizacji danych oraz szereg funkcji zwiększających produktywność przedstawicieli handlowych. Ponadto Oracle rozszerzył pakiet Oracle CX Cloud Suite o nowe rozwiązanie Oracle Engagement Cloud, które łączy funkcje sprzedaży i usług, aby pomóc firmom w zwiększeniu zadowolenia i lojalności klientów oraz przy sprzedaży powiązanej.

Oracle ERP Cloud to sprawdzona i bezpieczna platforma finansowa, dostępna w chmurze Oracle Cloud. Pomaga ona przedsiębiorstwom we wprowadzaniu innowacji i przekształceń dzięki zwiększeniu elastyczności, obniżeniu kosztów i uproszczeniu środowiska informatycznego. Wersja Oracle ERP Cloud Release 13 posiada rozszerzoną funkcjonalność w zakresie finansów, zaopatrzenia i zarządzania portfelem projektów oraz kompleksowe funkcje obsługi domen Dynamic Discounting i Multi-Funding. Lista obsługiwanych branż powiększyła się o szkolnictwo wyższe, usługi serwisowe i przemysł przetwórczy.

Oracle HCM Cloud udostępnia nowoczesne technologie do zarządzania kadrami, które ułatwiają współpracę, optymalizują zarządzanie talentami, zapewniają pełny wgląd w informacje o pracownikach, zwiększają wydajność operacyjną i umożliwiają użytkownikom połączenie z systemem z dowolnego urządzenia. W wersji Release 13 aż 80% rozszerzeń jest inspirowanych sugestiami użytkowników. Kompleksowe rozwiązanie obejmujące procesy zarządzania kapitałem ludzkim zostało rozszerzone o personalizację obsługi użytkownika, dodatkową obsługę lokalizacji oraz udoskonalone funkcje przeznaczone dla przedsiębiorstw, których pracownicy zrzeszeni są w związkach zawodowych.

Źródło: www.oracle.com

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250