Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy przekazać Państwu informację, iż system ERP Epicor iScala został zdobywcą złotej nagrody Enterprise Product of the Year, w kategorii oprogramowania w tegorocznej edycji konkursu Best in Biz.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
System ERP iScala została wyróżniona za wspieranie rozwoju firm w obliczu zmian prawnych na całym świecie, a co za tym idzie – przepisów, które obowiązują przedsiębiorstwa. Kilka znaczących zmian w najnowszej wersji oprogramowania iScala spowodowało, że zostało ono docenione za wspieranie innowacyjności, pomoc w rozwoju działalności i poprawę wydajności pracy klientów, którzy korzystają z systemu.

To spore osiągnięcie. Badania pokazują, iż w ubiegłym roku 39% globalnych firm deklarowało trudności w osiągnięciu wzrostu, a liczba ta obecnie wzrosła do 45%. Coraz trudniej jest przedsiębiorstwom osiągać wzrost w obliczu ciągłych zmian i niespójności przepisów w różnych krajach na świecie.

Przedstawiamy kluczowe obszary, za które system iScala został doceniony:

Wzrost wymaga szybkiego dostępu do danych biznesowych

Każdy użytkownik systemu iScala posiada możliwość personalizacji swojego ekranu głównego. Dostosowanie go do swoich konkretnych potrzeb i funkcji biznesowych, zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do potrzebnych im informacji.

Brak innowacji może powstrzymać rozwój firmy

Firmy, które chętnie wprowadzają innowacyjne rozwiązania korzystają z funkcji mobilnych i automatyzacji procesów. Począwszy od wersji 3.1 wraz z systemem iScala pojawiła się aplikacja mobilna do zarządzania magazynem dostępna na urządzenia z systemem Android lub iOS. Aplikacja ta umożliwia codzienne operacje , takie jak np.przyjęcia lub wydania

Automatyzacja codziennych zadań

iScala pomaga firmom poprawić wydajność i zredukować czas wykonywania codziennych zadań.. Możliwość kopiowania transakcji księgi głównej pozwala ograniczyć liczbę powtarzających się wpisów, które pracownicy działu księgowości musieliby wprowadzić przy innych transakcjach. Skonsolidowanie funkcjonalności programów do wprowadzania kluczowych danych do systemu pozwala użytkownikom szybko wyszukiwać dane dostawcy/klienta lub dane dotyczące zapasów/szczegółow każdego zamówienia.

Zgodność z lokalnymi wymaganiami

iScala Electronic Compliance Platform to elektroniczna platforma zapewniająca zgodność z przepisami, pomagająca użytkownikom w raportowaniu zgodnym ze specyfiką różnych krajów.

Podsumowując: iScala pomaga w skutecznym zarządzaniu przedsiębiorstwem, redukuje ryzyko i usprawnia mechanizmy kontrolne, co zostało docenione przez kompetentnych jurorów konkursu Best in Biz.

Źródło: www.todis.pl

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250