Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
loading...
9 grudnia DahliaMatic podpisało umowę na utrzymanie i rozwój systemu Oracle EBS w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Kontrakt obowiązywać będzie przez 46 miesięcy.

REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 

 

Oferta DahliaMatic została uznana za najkorzystniejszą i wybrana na drodze przetargu rozstrzygniętego w listopadzie bieżącego roku. Decyzją Krajowej Izby Odwoławczej odrzucone zostało odwołanie od jego wyniku, co potwierdziło wybór DahliaMatic jako wykonawcę kontraktu.

Naszą niewątpliwą przewagą jest doświadczenie i zespół wyspecjalizowany zarówno we wdrożeniach jak i w utrzymywaniu dużych instalacji systemu Oracle EBS. Posiadamy również wiedzę o tym konkretnym wdrożeniu, ponieważ nasz zespół budował i rozwijał ten system dla ARiMR przez wiele lat. Jednocześnie dzięki wykorzystaniu nowych technologii i implementacji dedykowanych rozwiązań będziemy w stanie proponować użytkownikom nowe podejście i narzędzia automatyzujące i usprawniające ich codzienną pracę w systemie. Otwartość ARiMR na nowoczesne rozwiązania informatyczne daje również szansę na uczestniczenie naszego zespołu w poważnej transformacji organizacyjno-informatycznej porównywalnej z wdrożeniem koncepcji Przemysł 4.0, tylko, że w obszarze administracji publicznej. – mówi Michał Buda, Prezes Zarządu DahliaMatic.


System ERP Oracle E-Business Suite wykorzystywany jest w ARiMR nie tylko do zarządzania obszarem księgowo-finansowym i kadrowo-płacowym Agencji, ale również do obsługi procesów związanych z dystrybucją i rozliczaniem pomocy Unii Europejskiej dla ponad 1,5mln rolników. Dlatego jest to jeden z największych systemów informatycznych w kraju. Zapewnienie profesjonalnego wsparcia systemowego jest więc kluczowe nie tylko z perspektywy pracy indywidualnych użytkowników, całej organizacji, ale również beneficjentów zewnętrznych.

Źródło: www.dahliamatic.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT