IFS rozszerza współpracę partnerską z CGI o region Polski i Europy Wschodniej. Kooperacja dotyczy wsparcia klientów w dostępie do wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań skierowanych do przedsiębiorstw produkcyjnych oraz firm z branży energetycznej. Doświadczenie, a także wiedza ekspercka CGI potwierdzone zostały certyfikatem IFS Certified obejmującym całe spektrum narzędzi dostępnych na platformie IFS.


 REKLAMA 
 enova 
 
Dotychczasowe partnerstwo IFS i CGI na innych rynkach europejskich pokazuje skuteczność współpracy biznesowej opartej o doświadczenie oraz wspólne wartości obu firm. Zawarta umowa jest również potwierdzeniem regionalnej strategii IFS dotyczącej rozbudowy ekosystemu partnerskiego.

Nasza strategia rozwoju zakłada budowę silnego środowiska partnerskiego - tutaj nie ma dróg na skróty, liczy się jakość, więc przywiązujemy do tego dużą wagę. Patrząc na bardzo udaną współpracę międzynarodową naszych firm, jej rozszerzenie tym razem o Polskę i kraje Europy wschodniej jest dla nas naturalnym wyborem. Nasze portfolio kluczowych partnerów zasili dodatkowe grono wyspecjalizowanych ekspertów, którzy będą wpierać naszych klientów w ich drodze do cyfrowej transformacji biznesu” – podkreśla Marek Głazowski, prezes IFS Poland & EE.


Założona w 1976 roku firma CGI jest jedną z największych niezależnych firm z branży IT i doradztwa biznesowego na świecie. Dzięki około 84 000 konsultantów i profesjonalistów CGI oferuje kompleksowe portfolio rozwiązań – od strategicznego doradztwa informatycznego i biznesowego po integrację systemów, zarządzanie usługami IT i procesami biznesowymi oraz rozwiązania w zakresie własności intelektualnej.

CGI i IFS w Polsce zaczynają działać razem. Jest to model współpracy, który działa na Litwie, w Szwecji, Finlandii, Czechach oraz ostatnio we Francji. Umowa partnerska jest tak naprawdę sformalizowaniem faktu poszerzania naszych kompetencji w obszarze systemu IFS, które czynimy już od 2021 roku na polskim rynku. Wierzę, że globalne doświadczenie, wysokie standardy pracy w CGI oraz doświadczony zespół będą z sukcesem wspierały cyfryzację polskiego rynku” - dodaje Krzysztof Ulicki, VP Consulting Services odpowiedzialny między innymi za rozwój centrum kompetencji IFS w CGI Polska.


Rozszerzanie współpracy partnerskiej z CGI o nowe rynki wynika z faktu rosnącej pozycji IFS w Polsce i innych krajach Europy wschodniej. Celem wzmocnienia relacji między firmami jest zapewnienie najwyższej jakości usług dostarczanych klientom.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top