ALTABW ostatnich miesiącach coraz więcej ukraińskich firm przenosi swoje biznesy do Polski. Przedsiębiorcy z Ukrainy mają możliwość otworzenia w Polsce firmy lub oddziału. Dla części z nich Polska jest lokalizacją tymczasową, dla innych miejscem dającym szanse na rozwój na rynku europejskim. Żeby relokacja przebiegała sprawnie, firmy ukraińskie szukają systemów ERP, które umożliwią im szybkie i pewne rozpoczęcie działalności w Polsce, dlatego wybierają SAP Business One Cloud.

{loadposition  Wiadomosci_Dzial}
 
Łatwość przeniesienia działalności do innego kraju

Firmy z Ukrainy, które planują relokację działalności gospodarczej do Polski, poza wyzwaniami formalnymi czy logistycznymi, muszą zapewnić sobie odpowiednie narzędzia informatyczne. Potrzebują sprawdzonego oprogramowania, które będzie łatwe i szybkie w uruchomieniu. Dlatego wybierają SAP Business One Cloud, który można uruchomić w krótkim czasie. Dzięki temu, że system działa w chmurze, nie muszą inwestować we własną infrastrukturę sprzętową.

Obsługa wielu języków i walut w SAP


Dodatkowym atutem SAP Business One są wersje językowe wspierające użytkowników obcojęzycznych. System jest dostępny w 28 językach, w tym w j. ukraińskim. Każdy pracownik może wybrać odpowiedni dla siebie język interfejsu, który w każdej chwili może zmienić kilkoma kliknięciami. Ponadto system umożliwia wprowadzenie tłumaczeń dla odpowiednich pól i danych jak np. nazwa produktu, opis, jednostki miary itp. Dzięki temu można wyświetlać i drukować dokumenty sprzedaży czy zakupu w języku kontrahenta. System SAP Business One umożliwia również wykonywanie transakcji w wielu różnych walutach, co znacząco ułatwia współpracę z kontrahentami zagranicznymi.

Wersje lokalizacyjne SAP

Jednym z powodów wyboru systemu SAP przez firmy ukraińskie jest dostępność wersji lokalizacyjnych. SAP Business One posiada wersję lokalizacyjną zarówno dla Polski jak i Ukrainy. Zlokalizowane wersje systemu obejmują funkcje specyficzne dla danego kraju. Zapewniają zgodność z lokalnymi wymogami prawnymi i podatkowymi. Dzięki temu system SAP sprawdza się jako oprogramowanie finansowo-księgowe w wielu krajach i zapewnia bieżące dostosowanie do zmieniających się przepisów.

Rozwiązanie dla różnych branż

W systemie SAP można obsługiwać wiele procesów w firmach z różnych branż. System może być używany przez firmy handlowe, dystrybucyjne, produkcyjne, usługowe czy projektowe. W SAP można w sposób zintegrowany zarządzać firmami posiadającymi wiele jednostek biznesowych, spółek zależnych i oddziałów. System umożliwia scentralizowane płatności, międzyfirmowy przepływ pracy czy automatyzację wymiany dokumentów pomiędzy spółkami, jeśli np. firmy działają równolegle w Polsce i na Ukrainie.

Elastyczność, krótki czas wdrożenia, oszczędność kosztów

SAP Business One Cloud można uruchomić szybko i ekonomicznie niezależnie od kraju prowadzenia działalności czy branży. Wersje językowe, lokalizacyjne czy obsługa transakcji w wielu walutach umożliwiają zarządzanie dużą liczbą oddziałów czy jednostek biznesowych. W ostatnim czasie do grona naszych klientów dołączyły m. in. Skywood, ATB-Sound.

Źródło: www.altab.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top