Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
COMARCHKrakowski Comarch wprowadza model chmury do oferty systemów mobilnych klasy SFA. Rozwiązanie Comarch SFA Cloud - system wsparcia mobilnych przedstawicieli handlowych w chmurze - jest już dostępne w języku niemieckim. Jak zapowiada zarząd spółki, wkrótce będzie dostępne także w wersji polskiej i rosyjskiej.


REKLAMA:
snt banner 300
 
Cloud jest odpowiedzią na bieżące potrzeby rynku i klientów. Dostrzegamy duże zainteresowanie ze strony średniej wielkości przedsiębiorstw, które chcą pracować w oparciu o najnowszą technologię, ale nie chcą inwestować w dedykowane, duże rozwiązania. Dzięki dostępności rozwiązania w chmurze znacznie uławiamy dostęp do aplikacji oraz obniżamy jej cenę. Aplikacja jest oferowana już od 45 EUR za użytkownika.

Comarch SFA Cloud pozwala samodzielnie rozpocząć pracę z systemem oraz zdecydować, ilu użytkowników i przez jaki okres będzie z niego korzystać. Intuicyjna aplikacja w prosty sposób przeprowadzi użytkownika krok po kroku przez poszczególne etapy konfiguracji. Dostęp do danych będzie chroniony za pomocą danych dostępowych spełniających restrykcyjne wymagania polityki bezpieczeństwa, a kanał komunikacyjny będzie zabezpieczony protokołem SSL.

Nowe rozwiązanie to większa efektywność zespołów sprzedażowych oraz bieżąca kontrola nad pracą przedstawicieli w terenie. To także stały dostęp do zawsze aktualnych danych z rynku dla menadżerów i dyrektorów sprzedaży.

Rozwiązania Comarch SFA Cloud są kierowane do branż: FMCG, farmaceutycznej, budowlanej, kosmetyczno-przemysłowej, produkcyjnej, czy dystrybucyjnej. Od kilku lat z Comarch SFA korzystają światowe marki, m.in. Diageo, P&G, Colgate-Palmolive i wiele innych.

Grupa kapitałowa Comarch w 2013 roku miała 939 mln zł przychodów ze sprzedaży. Według rankingu Computerworld TOP200 2013 Comarch uplasował się na pierwszym miejscu na jako największy dostawca rozwiązań w chmurze.

Źródło: www.comarch.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250