Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
comarchFirma Comarch podpisała kontrakt z Grupą KRUK, liderem rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej, na wdrożenie i utrzymanie rozwiązania Field Service Management. Rozwiązanie to inteligentnie automatyzuje rozdzielanie zadań dla pracowników terenowych Grupy.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Platforma Field Service Management pozwala na centralne zarządzanie realizacją zleceń terenowych i sprawdza się wszędzie tam, gdzie koordynacja pracy rozproszonego personelu ma kluczowy wpływ na efektywność prowadzenia biznesu. System tworzy kalendarze dostępności pracowników i ich dzienne harmonogramy, przypisuje odpowiednie zadania do odpowiednich osób, umożliwia wizualizację aktualnego rozmieszczenia zasobów ludzkich i technicznych znajdujących się poza firmą.

Pracownicy objęci systemem mają dostęp do niego za pośrednictwem aplikacji mobilnej, co pozwala im na przeglądanie i aktualizowanie szczegółów zadań w czasie rzeczywistym. Jak podkreśla Piotr Maciejewski, Key Account Manager w sektorze Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia Comarch, dzięki Field Service Management pracownik może rozpocząć swój dzień z aktualnego miejsca pobytu bez konieczności dojazdu do biura, a koordynator – na bieżąco reagować na wypadki losowe, jak np. nieobecność klienta w ustalonym miejscu i terminie.
Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszego rozwiązania grupa Kruk osiągnie wiązany z nim cel: wzrost produktywności w zakresie realizacji prac w terenie przy utrzymaniu wysokiej jakości obsługi klienta. Dzięki optymalnemu harmonogramowaniu, Field Service Management jest w stanie tak ułożyć dany plan pracy, aby jego wykonaniem zajęły się osoby najbardziej kompetentne i znajdujące się najbliżej danego zgłoszenia – mówi Szymon Uczciwek, Dyrektor Consultingu w Comarch Technologies.
Spodziewamy się, że dzięki wdrożeniu platformy Field Service Management będziemy mogli jeszcze lepiej planować spotkania z naszymi klientami w terenie. To ważny aspekt dla naszych doradców terenowych. Ponadto nasi klienci bardzo doceniają osobiste spotkania, na których mogą ustalić dogodne warunki spłaty swojego zadłużenia w ratach dopasowanych do ich finansowych możliwości - tłumaczy Justyna Sznober-Polańska z Grupy KRUK.
Podpisanie tego kontraktu ma dla nas szczególne znaczenie, bo będziemy pracować dla kluczowego gracza w obszarze windykacji i obrotu wierzytelnościami. To kolejny sukces naszego zespołu - wcześniej dzięki temu samemu systemowi podnieśliśmy efektywność działów operacyjnych oraz jakość obsługi klienta w towarzystwie ubezpieczeniowym Warta – podsumowuje Przemysław Drzymała, Dyrektor Sprzedaży sektora Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia w Comarch.
Grupa KRUK zarządza wierzytelnościami banków, pośredników kredytowych, firm ubezpieczeniowych i leasingowych, telefonii stacjonarnych i komórkowych, telewizji kablowych, platform cyfrowych oraz firm z sektora FMCG. Grupa prowadzi działalność na rynku polskim, rumuńskim, czeskim, słowackim oraz niemieckim. Jej celem strategicznym na lata 2015–2019 jest osiągnięcie pozycji jednej z trzech największych firm w swojej branży w Europie pod względem zysku netto.

Źródło: www.comarch.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250