Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
COMARCH ERP MOBILE SPRZEDAZDystrybutor produktów motoryzacyjnych i przemysłowych spółka BERDA zintegrował dotychczas wdrożony system Comarch ERP XL z aplikacją mobilną Comarch ERP Mobile Sprzedaż. Aplikacja Comarch, krakowskiego producenta systemów ERP wspomaga codzienną pracę przedstawicieli handlowych w terenie.


 
Jak przyznaje prezes zarządu BERDA Andrzej Wądołowski
bogata gama produktów oferowana na stosunkowo szerokim rynku, tylko utwierdziła nas w decyzji, że sam system, jaki wykorzystujemy w centrali do pracy stacjonarnej, powinniśmy zintegrować z rozwiązaniem umożliwiający również pracę poza siedzibą firmy
Podczas spotkania z klientami, pracownicy mobilni sprawdzają płatności kontrahenta, jak również weryfikują stan magazynowy, zarówno w jednostkach podstawowych (litrach) oraz w jednostkach pomocniczych (sztukach). Ich priorytetowym zadaniem jest wystawienie zamówienia. Korzystając z aplikacji mobilnej przedstawiciel handlowy dodając dokument ma dostęp do pełnej oferty produktów wraz z opisem, zdjęciem, aktualną ceną, stanem na magazynie. Istotną informacją, do której ma także dostęp będąc na spotkaniu z Klientem, to podgląd historycznych transakcji z danym kontrahentem. Korzystając z tych historycznych danych pracownik w szybki sposób może seryjnie dodać, skopiować dokument, co przydaje się w sytuacji, kiedy Klient chce zamówić takie same towary jak ostatnio.
Zdecydowanie polecam aplikację Comarch ERP Mobile Sprzedaż. Sprawdza się w pracy przedstawiciela handlowego, który korzystając z intuicyjnego rozwiązania, ma dostęp do pełnej oferty towarowej z aktualnym stanem na magazynie i ceną, a w oparciu o te dane może sprawnie dodawać nowe zamówienia – prezes zarządu BERDA Andrzej Wądołowski.
Product Manager Comarch ERP Mobile Joanna Bałut zauważa, że aplikacja Comarch ERP Mobile Sprzedaż dostępna jest na urządzeniach mobilnych opartych na platformie Android oraz poprzez przeglądarkę internetową.
Pracownik realizując działania w terenie, korzysta z urządzenia mobilnego, natomiast na koniec dnia może zalogować się i przeglądać swoje działania na dowolnym urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Comarch ERP Mobile Sprzedaż umożliwia przeprowadzenie transakcji sprzedaży typu preselling oraz vanselling z obsługą działań CRM. Przedstawiciel ma dostęp do pełnej oferty towarowej wraz ze zdjęciami i opisami oraz wszystkimi warunkami handlowymi zdefiniowanymi w systemie ERP, jak również do historii transakcji, płatności i kontaktów z klientem. Aplikacja może także służyć do rejestrowania tras przejazdów – mówi Joanna Bałut.
Należy także podkreślić, iż rozwiązanie Comarch ERP Mobile Sprzedaż dedykowane jest przede wszystkim dla przedstawicieli handlowych lub medycznych, jednakże zostało ono zbudowane w taki sposób, aby obsłużyć dowolną branżę, np. vendingową lub jako wsparcie dla asystentów sprzedaży w sklepach. Dzięki aplikacji pracownicy mają nieprzerwany dostęp do zasobów firmowych, szybkiego kontaktu z osobami z firmy oraz do bieżącego raportowania postępów swoich działań, przez co oszczędzają czas i koszty swojej pracy – dodaje.
Źródło: www.comarch.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT