Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
comarchProducenci dóbr konsumpcyjnych coraz większy nacisk kładą na nowoczesne technologie, ułatwiające przedstawicielom handlowym bardziej efektywną i wydajną sprzedaż, a które wykraczają daleko poza funkcjonalności związane z dokonywaniem transakcji. Tak wynika z raportu Gartner Market Guide for Retail Execution and Monitoring Solutions for the Consumer Goods Industry, opublikowanego w kwietniu 2015 r.
{MosModule module=WiadomościSFA_Dzial}}
 
W raporcie ocenione zostały oferowane przez wiodących dostawców rozwiązania do zarządzania procesami sprzedażowymi i ich zdolność do spełniania wymagań stawianych przez rynek producentów dóbr konsumpcyjnych. Na liście kluczowych dostawców znalazły się rozwiązania Comarch SFA, które zostały docenione jako wyjątkowo szybko rozwijające i mające duży potencjał. Według Gartnera usługi Comarch SFA zasługują na szczególną uwagę ze względu na szeroko pojęte: user experience, obsługę procesów związanych z wizytą przedstawiciela w punkcie sprzedaży i składanie zamówienia oraz funkcjonalność dashboard’ów.
Cieszymy się że wysiłek, jaki został włożony przez zespół Comarch SFA w rozwój produktu został doceniony przez analityków Gartnera. Wyróżnienie to dodatkowo motywuje nas do intensywnej pracy zarówno nad jego dalszym rozwojem jak i nowymi rozwiązaniami, które planujemy w tym roku zaprezentować – mówi Justyna Włodarczyk, SFA Product Manager z Comarch.
Źródło: www.comarch.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT