Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
IFS - ERPFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, zaprezentowała szereg rozwiązań mobilnych — począwszy od zarządzania umowami serwisowymi po aplikacje mobilne dla pracowników biurowych. Inwestycje produktowe stanowią część strategii firmy, której celem jest zdobycie pozycji wiodącego dostawcy mobilnych rozwiązań dla przedsiębiorstw.
 


Po sukcesie pierwszej serii aplikacji na smartfony oraz uruchomieniu programu IFS Touch Apps Partner Program, firma IFS wprowadza szereg nowych aplikacji z serii IFS Touch Apps*, udostępniając jednocześnie wcześniej wprowadzone aplikacje dla nowych systemów operacyjnych. Do aplikacji tworzonych przy udziale partnerów należą DocBox — aplikacja opracowywana przez firmę Addovation, umożliwiająca dostęp i współdzielenie ważnych dokumentów z poziomu urządzenia użytkownika, oraz Employee Files — aplikacja wspomagająca efektywne wyszukiwanie pracowników opracowywana przez firmę Din ERP.

Pracownicy terenowi, tacy jak technicy serwisowi, otrzymują intuicyjne rozwiązanie IFS Mobilne Zlecenia Robocze dla platform Android i Windows. Rozwiązanie to jest już wbudowane w system IFS Applications i IFS Metrix Service Management, co usprawnia i minimalizuje koszty wdrożeń. Istnieje również możliwość integracji aplikacji IFS Mobilne Zlecenia Robocze z innymi rozwiązaniami wewnętrznymi stosowanymi u klientów.

Nowe rozwiązanie IFS Warehouse Data Collection, przetestowane i udoskonalone w ramach programu Early Adopter, oferuje gotową (out-of-the-box) i konfigurowalną funkcjonalność automatycznego gromadzenia i przetwarzania danych w ramach procesów. Rozwiązanie to, przeznaczone dla platform Android, Windows Mobile/CE oraz Windows, znajduje zastosowanie zarówno w systemach dystrybucji i produkcji obsługujących wielkie ilości danych, jak i zarządzaniu częściami zamiennymi i zasobami materiałowymi, w których najważniejszymi czynnikami są wydajność i możliwość monitorowania przepływu materiałów.
Rok 2013 był rokiem przełomowym dla firmy IFS w zakresie rozwoju rozwiązań mobilnych i jeszcze bardziej zachęcił nas do kontynuacji inwestycji w tym obszarze produktowym — twierdzi Martin Gunnarsson, dyrektor w firmie IFS. Koncentracja na zagadnieniu mobilności to wszechobecny trend, który w dalszym ciągu będzie wpływać na rentowność i wydajność każdej organizacji — od hal produkcyjnych po sale konferencyjne. Firma IFS jest przygotowana na ten typ transformacji biznesowej i będzie nadal opracowywać rozwiązania spełniające wymagania w zakresie mobilności w naszych sektorach docelowych.
*Nowe aplikacje:

IFS Scan It — aplikacja umożliwiająca użytkownikom zbieranie danych ze skanowanych kodów kreskowych, tagów NFC, a także wprowadzanych ręcznie, a następnie wykonywanie procesów wewnątrz i poza magazynem.

IFS Nonconformance Reporter — aplikacja umożliwiająca tworzenie i wysyłanie w terenie raportów o niezgodności, wzbogacanych o tekst, zdjęcia i klasyfikacje.

IFS Audit Companion — aplikacja wspomagająca audytorów jakości w rejestracji funduszy audytowych w czasie rzeczywistym. Można ją połączyć z aplikacją IFS Nonconformance Reporter w celu tworzenia raportów powiązanych z przeprowadzanymi audytami.

IFS Incident Reporter — rozszerzenie mobilne rozwiązania IFS Health & Safety umożliwiające zgłaszanie wypadków przy pracy z miejsca zdarzenia i w trybie natychmiastowym.

IFS Admin Companion — aplikacja dająca administratorom systemu IFS Applications możliwość monitorowania bieżącego stanu serwera, otrzymywania powiadomień z serwera, blokowania/odblokowywania kont użytkowników, jak również zmianę haseł.

Źródło: www.ifsworld.com

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250