Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Znana nie tylko z doskonałej jakości wyrobów drobiowych, ale również silnie wyśrubowanych wysokich standardów jakościowych i organizacyjnych firma Indykpol, po intensywnej serii testów porównawczych, obejmujących czołówkę producentów rozwiązań SFA / FFM dla wsparcia sieci sprzedażowych, wybrała eLeader Mobile Visit jako mobilną aplikację dla przedstawicieli handlowych w terenie.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Wyróżnikiem Indykpol na polskim rynku jest dynamiczny rozwój, nieustająca gotowość podejmowania wyzwań biznesowych i standardy, standardy, standardy. Pozycja rynkowa wypracowana w trakcie kilkudziesięcioletniej historii firmy stawia Indykpol w roli głównego gracza, który dostarcza produkty najwyższej jakości i takich usług wymaga od swoich partnerów.

eLeader Mobile Visit okazał się najlepszy na tle konkurencji w automatycznym odzwierciedlaniu takich procesów i działań jak obsługa zamówień, badanie ekspozycji, weryfikacja standardów sprzedażowych. Wykazały to szczegółowe testy porównawcze przeprowadzone pod ścisłym nadzorem zamawiającego.

Spełnienie wymagań ogólnopolskiej, dobrze zorganizowanej sieci sprzedaży możliwe było w krótkim czasie dzięki wcześniejszemu bezpłatnemu pilotażowi, który dostarczył istotnych danych oraz ujawnił obszary wymagające intensywniejszej pracy. To rozwiązanie rekomendujemy szczególnie firmom, które mają wątpliwości, w jakim zakresie wdrażać system SFA w swojej organizacji.

Warunkiem skuteczności wdrożenia była pełna integracja z funkcjonującym systemem centralnym Indykpol. Dzięki modułowi eLeader Connector i wieloletniemu doświadczeniu w pracy na styku różnych rozwiązań dla wsparcia sprzedaży, informacje zaczęły płynnie krążyć miedzy systemami.

Przedstawiciele handlowi Indykpol wyposażeni zostali w urządzenia Samsung Galaxy S5 Neo pracujące na platformie Android. Wybrano więc – znów – rozwiązanie ustandaryzowane (alternatywą jest tu coraz częściej tryb BYOD - Bring Your Own Device).

Oczekiwane usprawnienia i korzyści związane z automatyzacją procesów, eliminacją żmudnych i czasochłonnych działań manualnych oraz skuteczniejszym premiowaniem pracowników, wystąpiły od pierwszych dni od wdrożenia systemu, co ma duże znaczenie w warunkach funkcjonowania tak rozbudowanej struktury.
W Indykpolu wymagamy wiele od siebie, dlatego mamy prawo oczekiwać wiele od innych. eLeader wyróżnił się na tle konkurencji świetnym produktem i sprostał operacyjnie naszym wysokim standardom. Polecam aplikację eLeader Mobile Visit wszystkim tym, którzy chcą szybko usprawnić swoją sieć sprzedaży. - Andrzej Krygier – Z-ca Dyrektora ds. Informatyki w Indykpol S.A.
Źródło: eleader

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250