Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Zaawansowane rozwiązanie mobilne wspierające sprzedaż jest dostępne od lutego na platformie Microsoft Universal Windows Platform (UWP). Tym samym aplikacja dołącza do portfolio usług wspierających mobilnych pracowników, wykorzystujących smartfony i tablety jako podstawowe narzędzia pracy.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Witchcraft Studios, dostawca rozwiązań wspierających realizację procesów biznesowych w obszarze SFA/FFA (Sales Force Automation, Field Force Automation) udostępnia użytkownikom systemu Windows 10 aplikację Salesbook. Zaawansowane rozwiązanie łączy w sobie najważniejsze elementy, które pozwolą zbudować przewagę biznesową, takie jak mobilny CRM, system argumentacyjny i sprzedażowy czy analitykę biznesową. Użytkownicy dostają do dyspozycji także monitoring pracy zespołu, możliwości komunikacji w ramach grupy sprzedażowej oraz dogłębną analizę profili klientów zapisaną w zintegrowanym systemie CRM. Salesbook pozwala handlowcom wyjść poza klasyczny zestaw prezentacja + CRM. Aplikacja umożliwia nie tylko lepsze dotarcie do klienta, ale także prezentację i konfigurację produktu lub usługi, ale także ustalenie dalszych kroków sprzedażowych oraz przesłanie podsumowania prezentacji jeszcze w trakcie spotkania handlowego.
Zdecydowaliśmy się stworzyć mobilne narzędzie pracy na platformie Windows 10, ponieważ widzimy coraz większy potencjał biznesowy systemu. Nie bez znaczenia jest także oczywiście poziom bezpieczeństwa systemu” – mówi Jacek Maciak, CEO Witchraft Studios.
Rozwiązanie Salesbook składa się z aplikacji na tablety oraz z panelu administracyjnego dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej, służącego do zarządzania treścią aplikacji, administrowania użytkownikami, urządzeniami oraz dbania o kwestie bezpieczeństwa usługi. Jednocześnie system zapewnia możliwość monitorowania czasu pracy sprzedawców oraz komunikację z zespołem z poziomu aplikacji.

Kluczowe korzyści, które pomogą użytkownikom aplikacji osiągnąć przewagę rynkową to m.in.:
  • Standaryzacja procesów sprzedaży.
  • Zaawansowana analityka biznesowa danych o sprzedaży i klientach.
  • Zawsze dostępne i aktualne materiały sprzedażowe a także szybka kalkulacja w trakcie spotkania klientem - oszczędność czasu poprzez automatyzację oferowania i raportowania.
  • Atrakcyjna forma prezentacji, intuicyjna symulacja potrzeb klienta oraz natychmiastowa wysyłka podsumowania spotkania.

 

Miło nam powitać kolejne rozwiązanie dla klientów biznesowych, którym zależy na wprowadzaniu do swojej organizacji nowoczesnych rozwiązań mobilnych. Dzięki wykorzystaniu systemu Windows10 oraz tabletów wyposażonych w aplikację Salesbook, firmy mogą nie tylko zwiększać produktywność swojego zespołu, ale przede wszystkim koncentrować się na najważniejszych działaniach zmierzających do osiągnięcia wyraźnej przewagi rynkowej – dodaje Dariusz Zalewski, Microsoft Developers Experiences Go-To-Market, na region Europy Środkowo-Wschodniej w polskim oddziale Microsoft.

Źródło: MICROSOFT

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250