Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach

Wiadomości

IFS - ERPFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, zaprezentowała szereg rozwiązań mobilnych — począwszy od zarządzania umowami serwisowymi po aplikacje mobilne dla pracowników biurowych. Inwestycje produktowe stanowią część strategii firmy, której celem jest zdobycie pozycji wiodącego dostawcy mobilnych rozwiązań dla przedsiębiorstw.
 

ASSECO BUSINESS SOLUTIONSZnana na całym świecie firma badawczo-doradcza Gartner wymieniła systemy mobilne SFA Asseco Business Solutions w najnowszym raporcie rynkowym „Vendor Panorama for Retail Execution and Monitoring in Consumer Goods 2013”. Prestiżowe badanie Gartnera prezentuje sylwetki 19 globalnych dostawców, oferujących rozwiązania informatyczne w obszarze egzekucji i planowania aktywności sprzedażowych i promocyjnych dla klientów sektora FMCG, których wdrożenie niesie ze sobą znaczącą przewagę konkurencyjną.
 

IFS - ERP systemsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, wprowadziła aplikację IFS Notify Me™ współpracującą z Samsung KNOX − wszechstronną platformą zapewniającą bezpieczeństwo danych firmowych na urządzeniach mobilnych. Firma IFS staje się dzięki temu jednym z pierwszych dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw, którzy wykorzystują zalety tej platformy, by przynieść realne korzyści swoim klientom.
 

SAP - mobilna platformaFirma SAP wprowadza na rynek SAP® Mobile Platform w wersji 3.0. Nowa mobilna platforma jest dostępna zarówno w tradycyjnym modelu, jak i w chmurze gdzie jako podstawową infrastrukturę wykorzystuje się SAP HANA. Dzięki temu koszty tworzenia i utrzymania mobilnych aplikacji mogą być niższe, a praca – bardziej wydajna. Atutem SAP Mobile Platform jest też szeroki zestaw usług oraz otwarta architektura, która może ułatwić pracę programistom. Coraz więcej pracowników wykonuje służbowe obowiązki na prywatnych urządzeniach m.in. na swoich smartfonach, tabletach lub laptopach.

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPProgram do fakturowania i obsługi magazynu – Comarch ERP iFaktury24 w wersji mobilnej, przygotowanej specjalnie na platformę Windows 8, dostępny jest w nowym kanale sprzedaży – Sklepie Windows. Już po kilku dniach został liderem w kategorii „biznes” w Polsce. To pierwsza tego typu aplikacja w Polsce i jedna z pierwszych na świecie.
 

W ostatnim czasie firma Microsoft wprowadziła aplikacje mobilne dla firm korzystających z rozwiązania ERP Microsoft Dynamics AX 2012 R2, które współpracują z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na smartfony (Windows Phone, iOS, Android) oraz z Windows 8 na tablety. Aplikacje funkcjonują w 36 językach i są dostępne również w Polsce do pobrania za darmo z właściwych sklepów dla poszczególnych systemów operacyjnych.
 

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPComarch i Ortika Frozen Foods LLC, spółka należąca do Hortex Holdings, której zadaniem jest sprzedaż mrożonek w Rosji, podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie kompleksowej platformy biznesowej Comarch SFA Online Sales Support oraz Comarch SFA Online Distribution. Zintegrowany system będzie umożliwiał regularne raportowanie informacji o stanach magazynowych i odsprzedaży do klientów detalicznych z zewnętrznej sieci dystrybutorów Ortika Frozen Foods LLC. Z systemu będzie korzystać blisko 50 użytkowników, umowa została podpisana na 5 lat.

Firma AT&T wyposażyła 19 tysięcy stewardess i stewardów Delta Air Lines w urządzenia Nokia Lumia 820 z Windows Phone 8, na których zainstalowano rozwiązanie Microsoft Dynamics for Retail POS. Korzystanie z rozwiązań firmy Microsoft stanowi kontynuację inwestycji przewoźnika w innowacje technologiczne, które mają na celu znaczącą modernizację wyposażenia kabin, aby wzbogacić doświadczenia podróżnych i załogi podczas lotu.

Po upływie kilku miesięcy od wdrożenia Systemu Emigo w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris Sp. z o.o. postanowiliśmy dowiedzieć się, czy i jak sprawdza się nasze rozwiązanie „w terenie”. Przeprowadziliśmy więc badanie wśród przedstawicieli handlowych Laboratorium, którego wyniki są dla nas bardzo pozytywne. Na tym etapie tj. krótkim okresie po wdrożeniu aż 79% procent respondentów oceniło Emigo, jako bardzo przyjazny system. Ponad 83% uważa Emigo za przydatne narzędzie pracy.

Systemy ERP , CRM - Comarch ERPRozwiązania mobilne jako rozwinięcie systemów Comarch ERP na stałe zadomowiły się w ofercie Comarch. Zmiany, jakie zachodzą w podejściu odbiorców systemów klasy ERP, sprawiają, że klienci coraz częściej najpierw szukają rozwiązania mobilnego, a dopiero w drugiej kolejności wybierają do centrali firmy system klasy ERP. Na podstawie przykładowej firmy handlowo-usługowo-produkcyjnej prześledźmy, jak rozwiązania mobilne mogą wspierać, a nawet być jedynym narzędziem pracy różnych pracowników w firmie.

IFS - ERPAplikacja IFS Mobilne Zlecenia Robocze pozwala zarządzać pełnym procesem obsługi zleceń roboczych, raportowaniem i aktualizacją jego statusu, od otrzymania lub utworzenia nowego zlecenia, po zakończenie zadania i zgłoszenie czasu, materiałów oraz wydatków. Rozwiązanie można łatwo wdrożyć, a jego obsługa jest wyjątkowo intuicyjna i zrozumiała. Łączność z internetem nie stanowi problemu – rozwiązanie działa offline i synchronizuje się z bazą centralną, gdy podłączenie do sieci staje się możliwe.

domdatalogoDomData AG kończy pierwszy etap wdrożenia systemu Ferryt.Mobile u jednego z niemieckich zarządców nieruchomości, firmy NEUWOGES Neubrandenburger Wohnungsgesellschaft mbH z siedzibą w Neubrandenburg. Dostarczona aplikacja przeznaczona jest na tablety wyposażone w system Android bądź iOS, a jej zadaniem to usprawnienie procesów biznesowych związanych z wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami.

EXACTTechnologie mobilne i konsumeryzacja, czyli zjawisko korzystania z własnego sprzętu mobilnego w pracy, to według prognoz Gartnera jedne z najważniejszych trendów technologicznych, które będą dominować w najbliższych latach . Ponadto, analitycy organizacji badawczej Strategy Analitycs przewidują, że w 2013 roku z aplikacji biznesowych na urządzenia przenośne korzystać będzie 200 milionów pracowników, a w przeciągu najbliższych 5 lat liczba ta podwoi się . Z tego względu należy rozsądnie wykorzystać potencjał, jaki dla biznesu niosą ze sobą technologie mobilne.

COMARCH ERPHydroexpress, dynamicznie rozwijająca się firma z branży artykułów hydrauliczno-sanitarnych, w której najważniejszym obszarem działalności jest sprzedaż prowadzona przez przedstawicieli handlowych, wybrała system Comarch ERP XL oraz aplikację Comarch ERP Mobile Sprzedaż.

SAPFirma SAP AG zaprezentowała SAP® Mobile Secure — nową ofertę rozwiązań do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie, która ma zapewnić bezpieczeństwo urządzeń, aplikacji i treści. Nowa oferta optymalizuje narzędzia mobilne dostępne w najpopularniejszych urządzeniach przenośnych.

COMARCHImplementacja aplikacji FashionTab na platformę Android 4 oraz jej integracja z oprogramowaniem Comarch ERP Optima przyczyniły się do wzmocnienia pozycji firmy NO NAME Sp. z o.o. (właściciela marki CottonClub) na rynku. Projekt został dofinansowany z Unii Europejskiej z działania 8.2 PO IG.

COMARCHBUWAR Sp. z o.o., producent opakowań z tworzyw sztucznych, dystrybutor środków smarnych dla przemysłu i motoryzacji oraz płynów eksploatacyjnych, usprawnia procesy biznesowe poprzez implementację Comarch ERP Mobile Sprzedaż.

Firma USP Zdrowie, lider rynku farmaceutycznego dostarczający leki bez recepty takie jak m.in. Apap, Ibuprom czy Gripex, użytkuje już od roku działający na iPadach Apple system Mobile Touch firmy Asseco Business Solutions, dedykowany do zarządzania siłami sprzedażowymi. Ceniąc sobie efekty pracy z nowym rozwiązaniem, USP Zdrowie zdecydowało się rozszerzyć aplikację także o kanał nowoczesny, wyposażając handlowców współpracujących z sieciami hiper i supermarketów w nowoczesne tablety Samsung Galaxy Note z systemem Android, na których zainstalowany został program Mobile Touch.

Dział HP Enterprise Services poinformował o podpisaniu z firmą SAP AG nowej, globalnej umowy, na mocy której HP będzie świadczyć usługi, pomagające firmom przekształcać interakcje z klientami w możliwości wygenerowania przychodów, a także poprawiające wydajność pracy dzięki aplikacjom mobilnym.

comarchComarch i PPL Koral - największy w Polsce producent lodów, podpisali umowę na wdrożenie systemu Comarch SFA. Projekt obejmuje wdrożenie aplikacji mobilnej na systemie operacyjnym Google Android dla przedstawicieli handlowych oraz dyrektorów firmy Koral. Umowa została podpisana na trzy lata. Wdrożenie na terenie całej Polski obejmie kanał tradycyjny i sieciowy.

Grupa Maspex Wadowice, jeden z największych producentów spożywczych w Europie Środkowo - Wschodniej, wdrożyła system klasy SFA Mobile Touch firmy Asseco Business Solutions, dedykowany do zarządzania siłami sprzedażowymi. Celem implementacji było podniesienie efektywności codziennej pracy przedstawicieli handlowych Maspex, dzięki wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych technologii dotykowych i zwiększeniu udziału multimediów w prezentacji oferty Maspex u klientów.

IFS - ERP, systemy ERPU podstaw każdego przełomu w biznesie zawsze stoi idea. Idea tak głęboka i śmiała, że zdolna na zawsze zmienić rzeczywistość. Taką ideą jest obecnie mobilność.Firma ConsafeMobility, wchodząca w struktury Consafe Logistics, podpisała umowę z Carlsberg Group, jednym z największych koncernów piwowarskich na świecie. Jej przedmiotem jest dostarczenie i integracja mobilnego rozwiązania logistycznego na platformie Antenna AMP. System będzie odpowiedzialny za wsparcie działów transportu i dystrybucji oraz kompleksową kontrolę DSD (Direct Store Delivery) – procesów od zamówienia do dostawy. Projekt, który rozpoczął się w marcu br., zostanie ukończony w 2014 roku.

– wynika z badań przeprowadzonych z inicjatywy firmy IFS

IFS - ERP, systemy ERP, rozwiązania moblineZgodnie z wynikami ogólnoświatowych badań przeprowadzonych przez firmę analityczną IDC na zlecenie IFS, globalnego dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw — 65% firm w ramach inwestycji w rozwiązania mobilne planuje wyposażyć pracowników w smartfony i tablety. Jednak tylko 7% deklaruje chęć inwestycji w systemy do zarządzania urządzeniami przenośnymi (mobile device management; MDM) w ciągu najbliższych trzech lat.

BPSC - ERP, SFAAplikacja Mobilny Sprzedawca to kolejne oprogramowanie, które uzupełnia pakiet rozwiązań mobilnych systemu ERP Impuls EVO. Nowość w ofercie BPSC SA funkcjonuje na zasadzie portalu internetowego obsługiwanego z dowolnego urządzenia mobilnego – smartfonu, tableta czy laptopa posiadającego dostęp do internetu.

 

COMARCH - ERP, Comarch ERPWizyta u klienta, przedstawienie oferty, przyjęcie i realizacja zamówienia, w końcu analiza osiągniętych rezultatów – to ciąg zdarzeń realizowanych na co dzień w tysiącach firm. Pakiet aplikacji Comarch ERP Rozwiązania mobilne wspiera każdy etap w ramach tego procesu. Ostatnio do palety rozwiązań dołączyła aplikacja Comarch ERP Mobilna Flota, pozwalająca na komunikację między pracownikami pracującymi w terenie oraz monitoring tras ich przejazdów.

IFS - ERP, CRM, mobile solutionsOgólnoświatowe badania przeprowadzone przez firmę analityczną IDC na zlecenie IFS, globalnego dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw, pozwoliły ustalić listę trzech najbardziej poszukiwanych mobilnych aplikacji biznesowych. Analiza wypowiedzi 450 przedstawicieli kadry zarządzającej z całego świata nie pozostawia wątpliwości, że najbardziej interesującym obszarem z punktu widzenia rozwiązań mobilnych jest zarządzanie relacjami z klientami (CRM).

Comtrust zintegrował Jacada z SAP

Właśnie została zakończona pierwsza na świecie integracja contact center SAP BCM z Jacada Mobile Agent. Firma Comtrust– odpowiedzialna za ten proces, dostosowała system SAP pod kątem mobilnego IVR. Już wkrótce efekt prac konsultantów z Polski i Niemiec zostanie zaprezentowany na międzynarodowych targach Call Center World w Berlinie, które odbędą się w dniach 26-28 lutego 2013 roku.

IFS - ERP, systemy ERPIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że siódma co do wielkości firma franczyzowa Pepsi-Cola w USA umacnia swoją pozycję na rynku, wykorzystując do tego celu rozwiązanie IFS Metrix Service Management Mobile.

COMARCH - SFA, ERPFirmy Comarch i Red Bull sp. z o.o. podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie kompleksowej platformy biznesowej Comarch SFA Online Sales Support oraz Comarch SFA Online Distribution. Zintegrowany system będzie umożliwiał regularne raportowanie informacji o stanach magazynowych i odsprzedaży do klientów detalicznych z zewnętrznej sieci dystrybutorów Red Bull.

COMARCH - SFA, ERPKiedy podróżowałem ostatnio pociągiem, na dworcu kolejowym spotkałem starszą panią niezwykle zniecierpliwioną tym, że nie może sprawdzić późniejszych odjazdów pociągów niż te aktualnie wyświetlane. Podeszła zatem do zupełnie nowej tablicy, która przypominała olbrzymiego iPhone’a, i jej naturalnym odruchem była próba przesunięcia ekranu w sposób, w jaki zwykle przesuwamy widok wyświetlacza w smartfonach. Ze zdumieniem pani stwierdziła, że „tego się nie da przesunąć”. Dziś oczekujemy bowiem, że otaczające nas urządzenia będą interaktywne i proste w użyciu. Nowa rozszerzona rzeczywistość to już nie trend, to naturalna potrzeba, którą wytworzyły w nas wszechobecne urządzenia mobile.

COMARCH - ERP, systemy ERP, mobileSystem został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o klientach korporacyjnych, oferuje bowiem wygodny i szybki sposób autoryzacji transakcji. Oprócz autoryzacji na drugą rękę, użytkownik może także tworzyć bezpieczne transakcje na podstawie wcześniej zdefiniowanych w systemie bankowości internetowej kontrahentów i szablonów zleceń. Dzięki integracji z systemem bankowości internetowej, ING Business OnLine uzyskano efekt pełnej synergii pomiędzy rozwiązaniami, co przekłada się na wygodę użytkowania przez klientów korzystających z obydwu rozwiązań.

COMARCH - SFA, CRM, ERPComarch i Diageo Suisse podpisały w listopadzie 2012 roku umowę na zakup, wdrożenie i utrzymanie systemu wsparcia mobilnych przedstawicieli handlowych Comarch SFA Mobile Sales Force Apps.

COMARCH - ERP systemy, ERP, SFAComarch kontynuuje mobilną ofensywę dynamicznego rozwoju aplikacji na urządzenia przenośne. Na rynku udostępniona została najnowsza wersja rozwiązania dedykowanego przedstawicielom handlowym – Comarch ERP Mobilny Sprzedawca 4.0, działającego na platformie Android.

COMARCH - ERP, systemy ERP, SFA, CRMComarch i Barlinek, wiodący w świecie producent podłóg warstwowych drewnianych, podpisali międzynarodową umowę na wdrożenie systemu Comarch SFA Mobile Sales Force Apps.

PODOBNE

 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT