Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Oprogramowanie klasy ERP INSIGNUM zyskało nowe funkcjonalności. System został wzbogacony o aplikację „Handel Mobilny”, wspomagającą pracę „Presellerów” i „Vansellerów”.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Program dedykowany jest w szczególności dla firm, które oprócz tradycyjnego handlu, prowadzą już presseling lub vanselling albo rozważają poszerzenie swojej oferty o taki kanał sprzedaży.

Insignum Handel Mobilny, przede wszystkim ma ułatwiać pracę przedstawicieli handlowych prowadzących sprzedaż poza siedzibą firmy, bezpośrednio u klientów. Jest czytelny i bardzo prosty w obsłudze, co minimalizuje koszty związane zarówno z wdrażaniem jak i późniejszym zarządzaniem systemem.
Aplikacja pozwala na przyjęcie zamówienia, wystawienie i wydrukowanie faktury sprzedaży lub dokumentu dostawy oraz przyjęcie zapłaty za bieżące i zaległe faktury bezpośrednio u kontrahenta – wyjaśnia Marian Szymański, dyrektor Działu Insignum firmy Infover.
Insignum Handel Mobilny składa się z aplikacji pracującej na urządzeniach mobilnych (laptop, tablet, smartfon) pod systemem operacyjnym Android lub Windows oraz z modułu Insignum Sprzedaż Hurtowa (pełniącego rolę systemu zarządzającego), który pracuje w siedzibie firmy.

Insignum to przyjazne i niezawodne oprogramowanie klasy ERP autorstwa firmy INFOVER. System efektywnie wspomaga zarządzanie dowolnej wielkości firmą handlową, handlowo-usługową, handlowo-produkcyjną lub prowadzącą inny rodzaj działalności. Najlepszą rekomendację stanowi kilka tysięcy zadowolonych użytkowników na terenie całego kraju. Oprogramowanie jest systemem modułowym ( Centrala, Sprzedaż Detaliczna, Sprzedaż Hurtowa, Finanse i Księgowość, Środki Trwałe, Kadry i Płace, eDokumenty, eSklep, Handel Mobilny). Każdy z modułów może pracować samodzielnie lub jako rozwiązanie w pełni zintegrowane.

Źródło: INFOVER

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250