Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
macrologicMacrologic rozpoczął współpracę z Krajowym Rejestrem Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA. W ramach podpisanej umowy klienci Macrologic, korzystając w codziennej pracy z systemu Xpertis, mogą sprawdzać wiarygodność finansową swoich kontrahentów.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
&Nowa funkcjonalność pozwala szybko, łatwo i bezpiecznie z poziomu użytkowanego programu zweryfikować potencjalne zadłużenie kontrahenta, z zachowaniem wymogów ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych. Za pośrednictwem systemu Xpertis można jednorazowo bezpłatnie wysłać zapytanie o sprawdzenie zadłużenia wszystkich swoich kontrahentów i w ten sposób uzyskać informację, ilu z nich nie płaci swoich zobowiązań lub ma opóźnienia w ich regulowaniu. W następnym kroku, w zależności od potrzeb klient może wybrać z pakietu świadczonych przez KRD usług te, które uzna za istotne dla swojego biznesu. Rejestrując w systemie codzienne zdarzenia gospodarcze, będzie mógł w każdej chwili w szybki i prosty sposób sprawdzić zadłużenie danego kontrahenta.
Współpracując z naszymi klientami, dbamy o ich biznes na różnych poziomach. Decyzja o podpisaniu umowy z KRD podyktowana była dążeniem do wzmocnienia ochrony finansów klientów. Zależy nam, aby oferowane przez nas rozwiązania informatyczne umożliwiały klientom weryfikację rzetelności partnerów biznesowych, a tym samym jeszcze skuteczniej wspomagały ich w zachowaniu płynności finansowej. Współpraca z KRD ma istotne znaczenie w realizacji tych dążeń — mówi Renata Łukasik, dyrektor ds. oprogramowania i członek zarządu w Macrologic.
KRD BIG SA posiada największą w Polsce bazę danych o zadłużonych przedsiębiorstwach i konsumentach ze wszystkich gałęzi gospodarki. A zatem sprawdzanie potencjalnych partnerów biznesowych przy wykorzystaniu zawartych w niej informacji znacząco zmniejsza ryzyko podpisania umowy z nieuczciwymi kontrahentami. Z kolei bieżąca weryfikacja wiarygodności płatniczej klientów pozwala na szybką ocenę ryzyka planowanych transakcji i ewentualne zabezpieczenie się przed problemami z regulowaniem zobowiązań przez dłużników.

Jakość oferowanych przez KRD usług została w praktyce sprawdzona przez firmę Macrologic, dla której usługi te stanowią istotne działanie wspomagające w ustalaniu ryzyka dla wybranych transakcji.

Źródło: www.macrologic.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250