Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
macrologicMacrologic rozpoczął współpracę z Krajowym Rejestrem Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA. W ramach podpisanej umowy klienci Macrologic, korzystając w codziennej pracy z systemu Xpertis, mogą sprawdzać wiarygodność finansową swoich kontrahentów.


REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 
 
&Nowa funkcjonalność pozwala szybko, łatwo i bezpiecznie z poziomu użytkowanego programu zweryfikować potencjalne zadłużenie kontrahenta, z zachowaniem wymogów ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych. Za pośrednictwem systemu Xpertis można jednorazowo bezpłatnie wysłać zapytanie o sprawdzenie zadłużenia wszystkich swoich kontrahentów i w ten sposób uzyskać informację, ilu z nich nie płaci swoich zobowiązań lub ma opóźnienia w ich regulowaniu. W następnym kroku, w zależności od potrzeb klient może wybrać z pakietu świadczonych przez KRD usług te, które uzna za istotne dla swojego biznesu. Rejestrując w systemie codzienne zdarzenia gospodarcze, będzie mógł w każdej chwili w szybki i prosty sposób sprawdzić zadłużenie danego kontrahenta.
Współpracując z naszymi klientami, dbamy o ich biznes na różnych poziomach. Decyzja o podpisaniu umowy z KRD podyktowana była dążeniem do wzmocnienia ochrony finansów klientów. Zależy nam, aby oferowane przez nas rozwiązania informatyczne umożliwiały klientom weryfikację rzetelności partnerów biznesowych, a tym samym jeszcze skuteczniej wspomagały ich w zachowaniu płynności finansowej. Współpraca z KRD ma istotne znaczenie w realizacji tych dążeń — mówi Renata Łukasik, dyrektor ds. oprogramowania i członek zarządu w Macrologic.
KRD BIG SA posiada największą w Polsce bazę danych o zadłużonych przedsiębiorstwach i konsumentach ze wszystkich gałęzi gospodarki. A zatem sprawdzanie potencjalnych partnerów biznesowych przy wykorzystaniu zawartych w niej informacji znacząco zmniejsza ryzyko podpisania umowy z nieuczciwymi kontrahentami. Z kolei bieżąca weryfikacja wiarygodności płatniczej klientów pozwala na szybką ocenę ryzyka planowanych transakcji i ewentualne zabezpieczenie się przed problemami z regulowaniem zobowiązań przez dłużników.

Jakość oferowanych przez KRD usług została w praktyce sprawdzona przez firmę Macrologic, dla której usługi te stanowią istotne działanie wspomagające w ustalaniu ryzyka dla wybranych transakcji.

Źródło: www.macrologic.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT