Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
developersdayJuż w październiku do Warszawy przyjedzie uznany na świecie ekspert z dziedziny .NET, Scott Hanselman. Amerykanin przyjął zaproszenie organizatorów konferencji .NET DeveloperDays.W dniach 19-20 października w warszawskim EXPO XXI odbędzie się druga edycja konferencji .NET DeveloperDays. Specjalnym gościem konferencji będzie Scott Hanselman z centrali Microsoft w Redmond.

Według portalu WebDesignDev Scott jest jednym z 30 najbardziej wpływowych osób w obszarze programowania. Od ponad 10 lat aktywny blogger (www.hanselman.com), prowadzący 4 podcastów (w tym co piątkowy Azure Friday), autor książek poświęconych .ASP, programista i trener. Do tej pory przemawiał do ponad 500 000 deweloperów na całym świecie. W Polsce będzie gościł po raz drugi.

Partnerem merytorycznym konferencji jest firma Microsoft, w której pracują kolejni potwierdzeni już prelegenci – szef działu ASP.NET Scott Hunter i Senior Architect Evangelist Tomasz Kopacz.

To druga edycja konferencji .NET DeveloperDays. Pierwsza odbyła się w październiku 2014 r. we Wrocławiu i zgromadziła ok. 300 specjalistów z zakresu .NET. W tym roku – w związku z zaproszeniem uznanych prelegentów oraz pozytywnym feedbackiem od uczestników poprzedniej edycji – organizatorzy spodziewają się znacznie większej ilości uczestników. Dla pierwszych 200 osób, które zarejestrują się na konferencję, jest przewidziana promocyjna wysokość opłaty rejestracyjnej - 600 zł netto. Wejściówki spoza tej puli kosztować będą droższe o 200 pln. Rejestracja odbywa się przez formularz na stronie http://net.developerdays.pl/registration .
W tym roku zaprosiliśmy szeroko znanych ekspertów, aby zaspokoić głód wiedzy programistów zainteresowanych tematyką .NET. Ręczymy za najwyższy poziom wiedzy eksperckiej oraz organizacji konferencji i serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – powiedział Maciej Pilecki, przedstawiciel organizującej konferencję firmy DATA MASTER.
Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stroniehttp://net.developerdays.pl/.

Przy użyciu znajdującego się tam formularza Call For Papers można też zgłaszać propozycje własnych sesji konferencyjnych.

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250