Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
opensource23 kwietnia w Warszawie już po raz ósmy odbędzie się konferencja Open Source Day. Jest to największe w Polsce i jedno z największych w Europie wydarzeń poświęconych otwartemu oprogramowaniu i zagadnieniom związanym z jego wykorzystaniem. Patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Cyfryzacji i Administracji, a głównym partnerem konferencji jest firma IBM – światowy gigant z branży IT.


Tegoroczna edycja konferencji koncentruje się na najnowszych trendach Open Source takich jak: OpenStack, BigData, NoSQL, security, technologie mobilne i wiele innych. Po wcześniejszej rejestracji wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Open Source Day to od lat naturalne miejsce gdzie spotykają się: liderzy otwartego oprogramowania, klienci, a także członkowie społeczności Open Source. Warto przyjść i posłuchać o najnowocześniejszych trendach, których podstawą jest współpraca tysięcy pasjonatów tworzących rozwiązania otwarte na wszystkich kontynentach globu. Szybkość z jaką produkty otwarte spełniają oczekiwania klientów, ich użyteczność, bezpieczeństwo z jednoczesną jawnością kodu jest nie do osiągnięcia w żadnej korporacji tworzącej oprogramowanie zamknięte. – komentuje Kamila Szenejko, Menedżer Konferencji.
Open Source Day 2015 odbędzie się 23 kwietnia w warszawskim hotelu Marriott. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9.30. W programie zaplanowany jest panel dyskusyjny, wręczenie nagród oraz prelekcje polskich i zagranicznych gwiazd z branży IT, takich jak m.in. Intel, Red Hat, Liferay, EnterpriseDB, Mirantis i Pivotal. Gościem specjalnym będzie Pan Piotr Muszyński - Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych w Orange Polska, firmy która z powodzeniem wdrożyła i stale wdraża kolejne rozwiązania otwarte jako przemyślaną strategię IT. Po konferencji przewidziane jest nieformalne spotkanie w jednym z warszawskich klubów, gdzie w kuluarach będzie można wymienić się poglądami i nawiązać osobiste relacje min. z prelegentami i przedstawicielami czołowych firm IT.
Każda edycja konferencji to wyjątkowa okazja do podjęcia decyzji o zmianach w organizacji. W ciągu ostatnich lat byliśmy świadkami niemal rewolucji. Szefowie IT pod wpływem wystąpień i rzeczywistych dowodów przedstawianych przez prelegentów zmieniali swoje organizacje. Warto dodać, że korzyści liczone jako usługi sprzedane przez uczestników konferencji sięgają setek procentów. Dlatego każdego roku chcą być uczestnikami wydarzenia. - podsumowuje Kamila Szenejko, Menedżer Konferencji.

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250