Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach

SQLDAY 2016, WROCŁAW

 
logo 2016W tym roku Wrocław będzie nie tylko europejską stolicą kultury, ale również mekką użytkowników platformy danych Microsoft — serwera SQL Server i usług analitycznych Azure. Sprawi to ósma edycja konferencji SQLDay, największe w tej części Europy wydarzenie podczas którego spotykają się programiści bazodanowi, architekci systemów przetwarzania danych, administratorzy baz danych, specjaliści Business Intelligence oraz mistrzowie danych.Rejestracja na konferencję dopiero co ruszyła, a już liczba zarejestrowanych uczestników przekroczyła 150. Dla nich, i pozostałych 350 osób, przygotowaliśmy sześć całodziennych sesji warsztatowych prowadzonych przez tak wybitnych specjalistów jak Aaron Bertrand, Dejan Sarka, Grant Fritchey, Sunil Agarwal, a z naszych polskich ekspertów — Pawła Potasińskiego i duet Marcin Szeliga z Łukaszem Gralą. Te sesje zaplanowane zostały na 16 maja, dzień poprzedzający konferencję. Następne dwa dni to 40 sesji technicznych, po raz pierwszy uzupełnionych o sesje biznesowe prowadzone w ramach czwartej ścieżki — “Zastosowania biznesowe platformy danych i rozwiązań analitycznych Microsoft”.
To co wyróżnia organizowaną przez nas konferencję, to najlepszej klasy prelegenci, staranny wybór sesji, perfekcyjna organizacja i wyjątkowa, społecznościowa, atmosfera. Już teraz swój udział potwierdzili prelegenci ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Ukrainy, Rumunii i oczywiście Polski. Każdy z nich to nie tylko światowy ekspert w swojej dziedzinie, ale równie doświadczony prelegent, a więc z czystym sumieniem mogę Państwu polecić udział w warsztatach oraz w konferencji. Zachęcam także do zapisów w specjalnej, niższej cenie, która obowiązywać będzie do 1 kwietnia.

Chociaż sale Centrum Kongresowego nie należą do małych, należy pamiętać że liczba uczestników jest ograniczona i o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Szkoda byłoby nie wziąć udziału w tegorocznym SQLDay, który stanowi wyjątkową okazję żeby z pierwszej ręki poznać niesamowite możliwości nowej platformy danych Microsoft — serwera SQL Server 2016 i usług analitycznych Azure. SQLDay 2016 będzie bowiem nie tylko konferencją poświęconą tematom związanym z SQL Server, ale również techniczną premierą nowego serwera SQL Server 2016. — powiedział Marcin Szeliga, prezes Stowarzyszenia PLSSUG, które jest organizatorem SQLDay.
Organizowana przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG) konferencja ma za sobą długą historię — do tej pory odbyło się już siedem edycji tego wydarzenia organizowanego nieprzerwanie od 2009 roku. Ubiegłoroczna edycja odbyła się również we Wrocławskim Centrum Kongresowym , i przyciągnęła 400 pasjonatów technologii baz danych i Business Intelligence. Wszystkie wcześniejsze edycje SQLDay były bardzo pozytywnie oceniane, zarówno przez uczestników wydarzenia, jak i najlepszych specjalistów ze środowiska SQL Server. Po sukcesach organizacyjnych poprzednich edycji, organizatorzy przygotowują wydarzenie z jeszcze większym rozmachem.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej: http://sqlday.pl/

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia