Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (WPWiK) zajmuje się poborem, dostarczaniem i uzdatnianiem wody, oczyszczaniem ścieków oraz budową, modernizacją i remontami sieci kanalizacyjnych i wodociągowych. Działa od 1999 roku i obecnie obsługuje ponad 400 zakładów i podmiotów gospodarczych oraz 7500 odbiorców indywidualnych. Eksploatuje m.in. 280 km sieci wodociągowej i 156 km sieci kanalizacyjnej, dziewięć hydroforni, pięć przepompowni ścieków i trzy zbiorniki wody czystej.


REKLAMA:
snt ile kosztuje wdrozenie erp
 
WPWiK uzyskało pełną funkcjonalność w zakresie obsługi magazynu i procesów sprzedaży.

Dzięki dodatkowym raportom udało nam się zaoszczędzić sporo czasu. Zredukowany został wysiłek personelu przy żmudnych obliczeniach. Zautomatyzowana została praca w obszarze kontroli kosztów” – mówi Barbara Marek, główna księgowa WPWiK.

Wyzwanie

WPWiK potrzebowało nowego, wygodnego w obsłudze systemu, który spełniałby specyficzne oczekiwania wynikające z charakteru działalności, a także zapewnił dodatkowe raporty i wielowymiarowe analizy danych. Ponadto firma oczekiwała od dostawcy wsparcia serwisowego z możliwością modyfikowania i rozwoju oprogramowania, przy zachowaniu bezpieczeństwa danych. Ważnym kryterium wyboru była możliwość generowania oszczędności w pracy operacyjnej z systemem.

Rozwiązanie

Sage Symfonia ERP zainstalowano na pięciu stanowiskach w dziale księgowości i magazynie. Wdrożenie objęło obszar finansów i księgowości, środków trwałych, zakupów i sprzedaży oraz analiz finansowych. Aby dostosować system do potrzeb przedsiębiorstwa, konsultanci Sage opracowali dodatkowe, indywidualne rozwiązania, m.in. dla zwiększenia poziomu kontroli nad przepływami finansowymi oraz w zakresie wizualizacji prezentacji danych. Ważnym elementem przemawiającym za wyborem rozwiązania była też gwarancja wsparcia technicznego i możliwość aktualizowania systemu wraz ze zmieniającymi się przepisami.

Wynik

System dostarcza kompleksową informację o rozrachunkach, pozwala skrócić czas wprowadzania i księgowania dokumentów oraz upraszcza wystawianie dokumentów handlowych. Dzięki zaawansowanym analizom wspiera kontrolę kosztów i planowanie przepływów gotówkowych.

Co istotne dla tak rozbudowanego przedsiębiorstwa obsługującego tysiące podmiotów, Sage Symfonia ERP pozwala dynamicznie aktualizować zestawienia dokumentów rozchodu wewnętrznego, zapewniając bezpieczeństwo przetwarzanych w nim danych.

Źródło: www.sage.com.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia