Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (WPWiK) zajmuje się poborem, dostarczaniem i uzdatnianiem wody, oczyszczaniem ścieków oraz budową, modernizacją i remontami sieci kanalizacyjnych i wodociągowych. Działa od 1999 roku i obecnie obsługuje ponad 400 zakładów i podmiotów gospodarczych oraz 7500 odbiorców indywidualnych. Eksploatuje m.in. 280 km sieci wodociągowej i 156 km sieci kanalizacyjnej, dziewięć hydroforni, pięć przepompowni ścieków i trzy zbiorniki wody czystej.


REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 
WPWiK uzyskało pełną funkcjonalność w zakresie obsługi magazynu i procesów sprzedaży.

Dzięki dodatkowym raportom udało nam się zaoszczędzić sporo czasu. Zredukowany został wysiłek personelu przy żmudnych obliczeniach. Zautomatyzowana została praca w obszarze kontroli kosztów” – mówi Barbara Marek, główna księgowa WPWiK.

Wyzwanie

WPWiK potrzebowało nowego, wygodnego w obsłudze systemu, który spełniałby specyficzne oczekiwania wynikające z charakteru działalności, a także zapewnił dodatkowe raporty i wielowymiarowe analizy danych. Ponadto firma oczekiwała od dostawcy wsparcia serwisowego z możliwością modyfikowania i rozwoju oprogramowania, przy zachowaniu bezpieczeństwa danych. Ważnym kryterium wyboru była możliwość generowania oszczędności w pracy operacyjnej z systemem.

Rozwiązanie

Sage Symfonia ERP zainstalowano na pięciu stanowiskach w dziale księgowości i magazynie. Wdrożenie objęło obszar finansów i księgowości, środków trwałych, zakupów i sprzedaży oraz analiz finansowych. Aby dostosować system do potrzeb przedsiębiorstwa, konsultanci Sage opracowali dodatkowe, indywidualne rozwiązania, m.in. dla zwiększenia poziomu kontroli nad przepływami finansowymi oraz w zakresie wizualizacji prezentacji danych. Ważnym elementem przemawiającym za wyborem rozwiązania była też gwarancja wsparcia technicznego i możliwość aktualizowania systemu wraz ze zmieniającymi się przepisami.

Wynik

System dostarcza kompleksową informację o rozrachunkach, pozwala skrócić czas wprowadzania i księgowania dokumentów oraz upraszcza wystawianie dokumentów handlowych. Dzięki zaawansowanym analizom wspiera kontrolę kosztów i planowanie przepływów gotówkowych.

Co istotne dla tak rozbudowanego przedsiębiorstwa obsługującego tysiące podmiotów, Sage Symfonia ERP pozwala dynamicznie aktualizować zestawienia dokumentów rozchodu wewnętrznego, zapewniając bezpieczeństwo przetwarzanych w nim danych.

Źródło: www.sage.com.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT