Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Infor ogłosił, że włoski producent serów – firma Auricchio S.P.A. wybrała w marcu 2017 r. systemy Infor M3, Warehouse Mobility oraz Infor Xi by wesprzeć swój światowy rozwój i ustandaryzować procesy w całej grupie.


REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 
 
Platforma ERP ma wesprzeć potrzeby firmy specyficzne dla branży świeżej żywności, wspomóc analizę danych oraz procesy planowania i procesy logistyczne w 10 operacyjnych oddziałach firmy we Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii.

Będąc w trakcie znaczących zmian – takich jak np. kilka przejęć w ciągu ostatnich lat - producent i dystrybutor serów „Made in Italy” wybrał aplikację Infor z powodu jej elastyczności, funkcjonalności branżowej (spożywczej) oraz nowszej, bardziej nowoczesnej i otwartej platformy zarządczej. Możliwość obsługi firmy międzynarodowej, skalowalność oraz zaufanie do lokalnych partnerów Infor, Cad-it i Brainware, to kolejne ważne powody decyzji Auricchio. Odwiedziny w firmach referencyjnych z tej samej branży, które korzystają z systemu Infor M3, utwierdziły Auricchio w tym, że Infor to najlepszy partner w projekcie transformacji firmy.

System , którego start produkcyjny dla 150 użytkowników przewidziany jest na styczeń 2018 roku, ma przynieść korzyści m.in. z lepszej koordynacji oddziałów, dokładniejszego zarządzania niuansami każdego produktu od strony kosztowej oraz restrykcji związanych z certyfikacją i identyfikowalnością. Lepsza informacja o każdej operacji – począwszy od produkcji, przez zapasy i zmiany wagi, po obsługę logistyczną - przyczyni się do redukcji odpadów, usprawnienia rotacji produktów oraz ulepszenia obsługi klienta.
Pracujemy w niestabilnym środowisku, i często musimy adaptować nasze strategie by sprostać zmieniającym się warunkom rynku – mówi Giovanni Martini, Dyrektor finansowy i kontroler w Auricchio Group. Zmiany prawne i zmiany innych regulacji mają znaczący wpływ na nasze operacje biznesowe, zwłaszcza, że mamy tak wiele różnych firm należących do grupy, o których musimy składać sprawozdania. Także wymogi co do identyfikowalności i certyfikacji są kluczowe w branży świeżej żywności. Musimy więc mieć system, który pomoże nam radzić sobie z tymi wszystkimi trudnościami, na dodatek za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu. Rozwiązanie Infor zapewni nam jeden spójny widok zarządczy naszych wszystkich operacji, pomagając nam nie tylko sprostać wymaganiom legislacyjnym, ale też elastycznie i szybko odpowiadać na okazje na rynku by zmaksymalizować zyski.
Zwiększająca się złożoność, połączona z minimalnymi marżami i stale zmieniającym się popytem konsumenta w branży spożywczej oznacza, że systemy typu „jeden pasuje do wszystkich” są pieśnią przeszłości – stwierdza Bruno Pagani, Dyrektor Sprzedaży w Infor we Włoszech. Producenci odnoszący sukces, tacy jak Auricchio, wdrażają technologię, która jest ściśle dopasowana do wymogów ich branży, w tym wypadku złożoności procesów produkcji sera, bez poświęcania skali projektu. Mikro-branżowa strategia Infor jest zaprojektowana tak, by sprostać takim właśnie wyzwaniom. Jesteśmy tym bardziej zadowolenie, że będziemy częścią kolejnego etapu rozwoju Auricchio.
Źródlo: www.i-pcc.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT