Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Omnichannel. Obsługa logistyczno-magazynowa, procesy sprzedaży i zaopatrzenia, rozliczenia finansowe. Streamsoft wdrożył w R-GOL system klasy ERP Streamsoft Verto, który odpowiada za realizację kluczowych procesów w firmie.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
R-GOL działa na rynku od 20 lat, prowadząc dziś największy piłkarski sklep internetowy w Polsce oraz sieć sklepów stacjonarnych (Warszawa, Gdańsk, Olsztyn, Ostróda). Firma posiada w ofercie niemal 5 tys. produktów piłkarskich, okołopiłkarskich i sportowych. R-GOL współpracuje także z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i portalem Łączy Nas Piłka - jest operatorem Oficjalnego Sklepu Kibica Reprezentacji Polski, stąd fani futbolu mogą znaleźć w ofercie R-GOL oficjalne produkty licencyjne reprezentacji.

Wszystkie kanały sprzedażowe R-GOL działają spójnie, w nowoczesnym modelu omnichannel, który zapewnia klientom B2C jednolite doświadczenie z brandem zarówno online, jak i offline. Firma prowadzi również sprzedaż hurtową, zaopatrując klientów B2B w Polsce i za granicą.

Streamsoft z kolei postawił na rozwój swojego rozwiązania ERP Streamsoft Verto - opartego na autorskiej platformie programistycznej Streamsoft Next - w przekonaniu, że dopasowanie do wielokanałowych trendów takich jak showrooming czy webrooming i wykorzystanie strategii omnichannel, niejednokrotnie decyduje o sukcesie rynkowym firmy.

Rozwojowa współpraca obu firm opiera się więc przede wszystkim na wspólnej wizji tego, czym jest handel nowoczesny, a Streamsoft Verto pełni w R-GOL zaawansowane zaplecze realizujące transakcje klientów w modelu omnichannel – od wejścia i rejestracji zamówienia, poprzez jego kompletację i realizację, po wydruk niezbędnych do wysyłki dokumentów i procesy posprzedażowe.

Jakie konkretne rozwiązania zaproponował i wdrożył Streamsoft w firmie R-GOL?

W jaki sposób umacniają one pozycję lidera R-GOL w branży piłkarskiej?

Jakie korzyści odnotował R-GOL ze współpracy ze Streamsoft?

Sprawdź: https://www.streamsoft.pl/e-commerce/r-gol/#case

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250