przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
myRobotcenter, producent robotów dla gospodarstw domowych, przeznaczonych m.in. do utrzymania porządku w domach, ogrodach i basenach, stawia na systemy Comarch do obsługi handlu detalicznego. Kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwoli firmie na wprowadzenie strategii omnichannel oraz poszerzenie działalności o nowe rynki.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Innowacyjny startup zdecydował się na wdrożenie systemów Comarch ERP, PoS, BI, DMS i Financials. Rozwiązania są ze sobą zintegrowane i obsługują w firmie procesy handlowe, księgowe oraz magazynowe.

Wysokie tempo rozwoju myRobotcenter niosło ze sobą konieczność rozszerzenia funkcjonalności i przepustowości działań. Firma potrzebowała systemu, który sprostałby tym wyzwaniom – elastycznego i skalowalnego rozwiązania z ofertą zróżnicowanych i nowoczesnych funkcjonalności.

Oferta Comarch dla handlu detalicznego idealnie pasowała do strategii digitalizacji myRobotcenter. Rozwiązanie ERP, bazujące na omnichannel, obejmuje sprzedaż w kanałach WEB, PoS (handel stacjonarny) i na platformach aukcyjnych (Amazon, Ebay). Biorąc pod uwagę ogólnoświatowe tendencje, szczególnie funkcjonalność Multi-Site systemu Comarch ERP nadaje się idealnie do odwzorowania struktury firmy i spółek w Austrii, Liechtensteinie i Szwajcarii.
To było po prostu odpowiednie połączenie idealnie dla nas skrojonego środowiska IT, obecności Comarch w regionie Innsbruck, Arbon i Monachium oraz międzynarodowego doświadczenia na rynkach ponad 60 krajów. A odpowiednie referencje sektora biznesu internetowego postawiły kropkę nad „i” – mówi Christian Sommer, dyrektor zarządzający myRobotcenter.
Dzisiaj myRobotcenter prowadzi działalność w oparciu o paletę produktów Comarch, która zawiera zintegrowane ze sobą rozwiązania: Comarch ERP z Comarch Financials (księgowość, controlling, zakupy, logistyka magazynowa, dystrybucja, zarządzanie relacjami z klientami, usługi), Comarch PoS, Comarch BI oraz Comarch DMS do bezpiecznej archiwizacji faktur rozchodowych. Ponadto zapewnione jest połączenie z VLOG, intrastat oraz Magento (Magento-Webshop-Integration). System obsługi kas (PoS) jest używany we wszystkich oddziałach, spełniając całość wymogów prawnych austriackiego rynku. Również działający centralnie system bezpiecznej archiwizacji odpowiada wszystkim przepisom prawnym.

Rozwiązania dla handlu z oferty Comarch zostały wprowadzone w myRobotcenter w ciągu zaledwie czterech miesięcy. Odtąd niemal cały zespół posługuje się nimi w codziennej pracy. W porównaniu do stanu sprzed wprowadzenia nowych rozwiązań, szczególnie wyróżnia się całościowa integracja różnorodnych kanałów dystrybucji (sklep internetowy, sklep stacjonarny). myRobotcenter dysponuje ponadto bezpiecznym i szybkim systemem dopasowywania danych, sprawniejszą obsługą realizacji procesów logistycznych oraz przejrzystym i spójnym systemem zarządzania swoimi spółkami w różnych krajach.
Z opracowanymi przez nas aplikacjami osiągnęliśmy granice naszych możliwości. A rozwiązania dla handlu od Comarch umożliwiły nam przebicie się na rynkach europejskich i ich podbój. Cieszymy się na to, co przyniesie naszej współpracy przyszłość – podsumowuje dyrektor zarządzający myRobotcenter.
Źródło: Comarch

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250