przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Ponar Wadowice S.A. to firma, która niedawno obchodziła złoty jubileusz swojego istnienia. Wieloletnie doświadczenie, nieustanne stawianie na rozwój oraz współpraca z największymi firmami w branży pozwoliły organizacji na osiągnięcie pozycji lidera wśród polskich producentów układów hydrauliki siłowej. To również jeden z kilku dużych zakładów, który w ostatnim czasie zdecydował się na zakup pełnego systemu Teta ERP firmy Unit 4 Polska.
 
REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Misją firmy PONAR Wadowice S.A. jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów w zakresie wykonania elementów, części zamiennych oraz dostarczania układów i systemów hydrauliki siłowej. Firmę tworzą dwa główne zakłady produkcyjne: Zakład w Wadowicach zajmujący się produkcją i dostawą elementów hydrauliki siłowej, oraz Zakład w Łaziskach Górnych, produkujący systemy hydrauliczne. Ponad pół wieku doświadczenia w branży, własne biuro projektowo-konstrukcyjne, logistyka, produkcja i serwis pozwalają na kompleksową obsługę klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Potwierdzeniem prorozwojowego nastawienia firmy jest niedawne rozpoczęcie współpracy z producentem systemu Teta ERP – firmą Unit 4. Spółka PONAR Wadowice zdecydowała się na wdrożenie pełnego systemu ERP z rozbudowanymi elementami modułu Produkcyjnego oraz innymi dedykowanymi elementami.
W naszej firmie od zawsze stawialiśmy na precyzje oraz trwałość wykonywanych przez nas rozwiązań. Od pół wieku naszą wiedzę, doświadczenie i jakość doceniają największe organizacje. Przyczyniamy się do rozwoju wielu istotnych rynków: od lotnictwa – po okręty, od górnictwa – po energetykę, od przemysłu obronnego – po maszyny rolnicze. Aby sprostać naszym oczekiwaniom potrzebujemy narzędzia, które zagwarantuje skuteczny nadzór nad przepływem towaru począwszy od zakupu poprzez magazynowanie, zarządzanie zapasami, dystrybucję, gospodarkę opakowaniami, aż po dostarczenie produktu do ostatecznego odbiorcy. Jesteśmy przekonani, że system Teta ERP poradzi sobie z tym doskonale – mówi Marek Warzecha, Prezes firmy Ponar Wadowice S.A.
Współpraca z tak dużą i dobrze rozwiniętą organizacją to nie tylko wielka radość dla nas jako dostawcy oprogramowania ale również wielka odpowiedzialność, by stale czuwać nad najwyższą jakością naszych usług. Jestem pewien, że nasz system ERP pomoże firmie PONAR Wadowice w utrzymaniu pozycji lidera w swojej branży – mówi Piotr Chrobot, Dyrektor Zarządzający w firmie Unit4 Polska.
Źródło: www.unit4.com/pl

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250