Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Infor poinformował, że Vida Shoes International, światowy lider w branży obuwniczej, wybrał zestaw aplikacji Infor przeznaczonych dla branży sprzedaży detalicznej. Wdrożenie ma uprościć i usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw i zapewnić organizacji wiarygodne dane przekazywane w czasie rzeczywistym dzięki w pełni zintegrowanym rozwiązaniom biznesowym.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Vida wdroży pakiet Infor CloudSuite Fashion (oparty na systemie ERP Infor M3), który zapewni dostęp do konkretnych analiz branżowych, dostarczających istotne dane i kluczowe wskaźniki wydajności dzięki wyjątkowemu interfejsowi wykorzystującemu warstwę middleware Infor ION oraz dzięki platformie współpracy – Infor Ming.le. Ulepszenia te umożliwią użytkownikom przeglądanie danych w czasie rzeczywistym w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto, Infor Fashion PLM dostarczy narzędzia, które pomogą szybciej wprowadzać produkt na rynek i zakończą ten proces w kilka dni, co w przeciwnym razie zajęłoby tygodnie lub miesiące. Lepsze instrumenty współpracy pomogą firmie Vida zautomatyzować komunikację i tym samym zaoszczędzić czas, skuteczniej porozumiewać się w łańcuchu dostaw oraz ściślej połączyć się z partnerami. Natomiast funkcja samoobsługi dostawcy zapewni zespołom aktualne informacje w czasie rzeczywistym.
Zdecydowaliśmy się na współpracę z Infor ze względu na dopasowanie systemu do branży obuwniczej oraz funkcjonalności, które pomogą naszej firmie szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku i usprawnić komunikację między działami” mówi Arthur Levine, dyrektor finansowy Vida. “Ostatnie pięć lat to nasz intensywny rozwój, również poprzez nowe licencje i przejęcia marek. Musieliśmy być pewni, że współpracujemy z firmą, która dostarczy nam rozwiązania wspierające podobny wzrost w przyszłości. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, która pomogłaby ujednolicić nasze operacje i zapewniła nam godne zaufania źródło danych od łańcucha dostaw aż po użytkownika końcowego.
Vida wdroży także pakiet rozwiązań łańcucha dostaw opartych na GT Nexus, łącznie z aplikacjami współpracy w obszarze zamówień zakupu (Purchase Order Collaboration) i obsługi procesów od zakupu do zapłaty (Procure to Pay). Narzędzia te zapewnią szybką akceptację płatności i powiadomią o rozbieżnościach. Pokażą też wyraźny obraz przepływów pieniężnych i spodziewanych terminów płatności dla dostawców. Vida będzie mieć spójny widok danych dotyczących zamówień i możliwość potwierdzania lub negocjowania warunków dla wielu zamówień i pozycji jednocześnie.

Corey Tollefson, dyrektor generalny i starszy wiceprezes Infor Retail dodaje:
Cieszymy się z możliwości współpracy z firmą Vida przy wdrażaniu rozwiązania nowej generacji do obsługi wielokanałowego łańcucha dostaw. Rozwiązanie CloudSuite Fashion firmy Infor połączone z siecią Infor GT Nexus Commerce Network zapewni firmie Vida cyfrową platformę łańcucha dostaw, która zagwarantuje jej niezawodność, sprawność i dokładność – czynniki są niezbędne do odniesienia sukcesu w tak konkurencyjnej branży modowej. Ten pakiet nie tylko pozwoli zarządzać całą działalnością w czterech ścianach organizacji, ale także zapewni widoczność i zdolność zarządzania łańcuchem dostaw w ramach jednej z największych na świecie sieci biznesowych – Infor’s GT Nexus Commerce Network, która obejmuje ponad 55 000 firm z całego świata.
Źródło: https://www.infor.com/industries/retail/

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250