Cyfryzacja bez ryzyka to cyfryzacja z głową

SYMFONIACyfryzacja bez ryzyka to cyfryzacja z głową
Śniadania z Symfonią

Od 23 kwietnia do 18 czerwca 2024 r.

 

Cykl bezpłatnych spotkań biznesowych na temat cyfryzacji biznesu z Symfonią, jej Partnerami oraz Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce

Co powiesz na dawkę wiedzy o zmianach, jakie niesie transformacja cyfrowa w biznesie, połączonych z solidnym omówieniem tych zmian w rozwiązaniach Symfonii?

Odkryj kluczowe aspekty transformacji cyfrowej w biznesie podczas naszych bezpłatnych śniadań biznesowych, gdzie eksperci i Partnerzy Symfonii dostarczą Ci kompleksowego przeglądu wiedzy na temat wpływu cyfryzacji na współczesne przedsiębiorstwa, wraz z prezentacją narzędzi wspierających ten proces.


Zapraszamy do udziału w darmowym spotkaniu w Twoim mieście, gdzie w przyjaznej, kameralnej atmosferze – przy aromatycznej kawie i smakowitych przekąskach – zgłębisz wiedzę na temat nieuchronności cyfryzacji. Nasze wydarzenia to unikalna okazja, aby bezpośrednio porozmawiać z ekspertami i przygotować się do nadchodzących zmian w księgowości i zmian w procesach biznesowych w Twojej organizacji.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, specjalistą ds. księgowości, właścicielem bądź pracownikiem biura rachunkowego – nie może Ciebie zabraknąć na naszych spotkaniach. Kiedy i gdzie?
  • Białystok - 22 maja 2024
  • Bydgoszcz - 9 maja 2024
  • Gdańsk - 18 czerwca 2024
  • Gdynia - 5 czerwca 2024
  • Katowice - 11 czerwca 2024
  • Kraków - 6 czerwca 2024
  • Łódź - 23 kwietnia 2024
  • Poznań - 9 kwietnia i 18 kwietnia 2024
  • Warszawa - 16 kwietnia i 21 maja 2024
  • Wrocław - 16 maja i 12 czerwca 2024
 
Dlaczego adaptacja do transformacji cyfrowej jest tak istotna?

Przejście na cyfrowe zarządzanie biznesem stanowi kluczowy krok ewolucji dla polskich przedsiębiorstw. Od lat łączymy wdrażanie nowych technologii w rozwiązaniach Symfonii z edukacją biznesową, dzięki czemu mamy doświadczenie w przeprowadzaniu firm przez proces cyfryzacji.

Dla nas, transformacja cyfrowa nie jest tylko zmianą technologiczną i wyzwaniem związanym z przekształceniem wielu wewnętrznych procesów, ale także szansą dla przedsiębiorców, by osiągnąć nowy poziom efektywności operacyjnej i przejrzystości działania.

Nasze spotkania to wyjątkowa okazja, aby bezpośrednio porozmawiać z ekspertami i przygotować się do nadchodzących zmian, nie tylko w księgowości, ale w całej działalności biznesowej.

Co zyskasz uczestnicząc w Śniadaniach z Symfonią?

Wiedza od ekspertów: Nasz zespół ekspertów Symfonii podzieli się praktycznymi poradami, jak bezpiecznie przejść przez transformację cyfrową w Twojej firmie lub biurze rachunkowym.

Interakcje i networking: Możliwość zadawania pytań ekspertom i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Praktyczne rozwiązania: Poznaj narzędzia, które usprawnią Twoją pracę i pomogą w obligatoryjnej cyfrowej transformacji Twojego przedsiębiorstwa. Udział bezpłatny: Wszystkie spotkania są całkowicie bezpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Oszczędność czasu i zasobów: Dowiedz się, jak cyfryzacja może zoptymalizować procesy księgowe w Twojej firmie, oszczędzając czas i zasoby.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top