przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Na konferencji Oracle HCM World w Chicago firma Oracle zaprezentowała nowe produkty w ofercie Oracle Human Capital Management (HCM) Cloud, pomagającej przedsiębiorstwom w transformacji kadrowej. W rozszerzonej ofercie znalazły się kompleksowe rozwiązanie samoobsługowe, które pozwalają działom kadr i personelowi sprawniej rozwiązywać problemy, nowa aplikacja „work-life”, która ułatwia pracownikom wyszukiwanie interesujących programów wolontariatu, oraz odświeżone narzędzia szkoleniowe, które lepiej spełnią wymagania pracowników w epoce cyfrowej.


REKLAMA:
raport erp 2017 kliknij pobierz
 
 
Chcąc sprostać potrzebom swojego personelu, przedsiębiorstwa migrują do chmury - muszą przy tym jednak zadbać o wysokiej jakości usługi dla swoich pracowników przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych. W związku z tym na działy kadr wywierana jest presja — oczekuje się od nich nie tylko wdrażania inteligentnych, atrakcyjnych technologii, lecz także zwiększania efektywności tradycyjnych i nowoczesnych procesów kadrowych. Aby jeszcze lepiej pomóc działom kadr w zaspokajaniu potrzeb w tym zakresie i mocniej wesprzeć je w transformacji, firma Oracle wprowadziła rozwiązanie Oracle HR Help Desk (HRHD) Cloud, aplikację My Volunteering (nowość w gamie jej aplikacji „work-life”) oraz szereg udoskonaleń na platformie Oracle Learning Cloud.

Rozwiązanie Oracle HRHD Cloud stworzono na platformie Oracle HCM Cloud, wykorzystuje więc te same przepływy pracy, analizy, funkcje społecznościowe i intuicyjny interfejs użytkownika w celu ułatwienia pracownikom szybkiego zdobywania potrzebnych im informacji za pośrednictwem narzędzi samoobsługowych. Aby wesprzeć specjalistów ds. kadr w personalizacji doświadczeń pracowników, rozwiązanie Oracle HRHD Cloud udostępnia pełen przegląd informacji o personelu i zaawansowane funkcje wyszukiwania.

Aplikacje Oracle „work-life” idą dalej niż tradycyjne aplikacje kadrowe: mają zwiększyć zaangażowanie personelu poprzez połączenie procesów, innowacji oraz społeczności pracowników. Dzięki aplikacjom takim jak Career Development, która wspomaga rozwój zawodowy, Oracle HCM Cloud umożliwia działom kadr wskazywanie pracownikom programów wolontariatu pasujących do ich zainteresowań.

Platforma Oracle Learning Cloud pozwala pracownikom na każdym poziomie uczyć się w sposób kontekstowy i społeczny w dowolnej lokalizacji. Oracle Learning Cloud zawiera teraz również aplikację Offline Mobile Learning, za pośrednictwem której pracownicy mogą korzystać z treści szkoleniowych niezależnie od swojej lokalizacji lub połączenia z siecią.

Źródło: www.oracle.com/pl

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner