Europejski lider suplementacji i kosmetyki wdraża system ERP IFS z InfoConsulting
Firma BEDECO Ltd., część Corliv Holding, największa firma private label w Europie Środkowej oferująca pełną obsługę w zakresie suplementacji żywieniowej i kosmetycznej wybrała InfoConsulting do wdrożenia rozwiązania IFS ERP, które będzie wspierać zarządzanie wszystkimi kluczowymi procesami biznesowymi firmy. Obejmie użytkowników w obszarach finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, produkcji i sprzedaży.

 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
Wybraliśmy rozwiązanie IFS, ponieważ wyróżnia się jako najbardziej wszechstronny oraz elastyczny produkt na rynku. Jest kluczem do optymalizacji i uzyskania najlepszej kontroli nad naszymi procesami biznesowymi. Propozycja przedstawiona przez IFS i InfoConsulting doskonale odpowiada na wszystkie potrzeby naszej firmy. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie procesu wdrożenia i chcemy jak najszybciej przedstawić naszym pracownikom to nowe rozwiązanie IFS, które zdecydowanie usprawni nasze działania w przyszłości – powiedziała Krisztina Kormos ERP Project Manager Bedeco Kft.


Węgierskie BEDECO posiada trzy nowoczesne fabryki oraz wytwarza wysokiej jakości produkty dla ponad 150 marek na świecie. Corliv Holding, w skład którego wchodzi BEDECO, specjalizuje się w projektowaniu personalizowanych etykiet, specyfikacji oraz opakowań zgodnych z przepisami UE. Firma oferuje pełną gamę odżywek, akcesoriów fitness, produktów kosmetycznych i żywności funkcjonalnej.
B Europejski lider branży żywienia i suplementacji kosmetycznej chcąc zapewnić swoim klientom kompleksową kontrolę jakości, wykwalifikowanych pracowników, szeroką gamę produktów w zróżnicowanych przedziałach cenowych, zdecydował że za wdrożenie IFS ERP odpowiadać będzie platynowy partner IFS – InfoConsulting.

Jestem pewien, że nasz zespół na Węgrzech wraz z naszą globalną organizacją będzie najlepszym partnerem dla BEDECO na ścieżce dynamicznego wzrostu. Cieszymy się, że wspólnie możemy realizować naszą misję polegającą na zwiększaniu efektywności dzięki naszym ekspertom i nowoczesnemu rozwiązaniu IFS – Mirosław Kamiński, Prezes InfoConsulting.


BEDECO Ltd., dołącza do rodziny IFS. Wspólnie z naszym globalnym partnerem, InfoConsulting, będziemy odpowiadać za najwyższy poziom wsparcia i wdrożenia rozwiązania IFS ERP. Ta umowa jest dla nas kolejnym kamieniem milowym, prezentującym nasze zaangażowanie na rynku węgierskim. Jestem przekonany, że nasze wsparcie oraz specjalistyczna wiedza w kluczowych dla firmy obszarach będą stanowiły idealne rozwiązanie dla BEDECO. IFS ERP to idealny produkt dla przedsiębiorstw takich jak BEDECO i cieszymy się, że możemy przyczynić się do budowy ich dalszego sukcesu – Marek Głazowski, Prezes IFS Poland&EE


Przy wsparciu najlepszych ekspertów InfoConsulting, rozwiązanie IFS ERP będzie zarządzać wszystkimi kluczowymi procesami biznesowymi firmy, bezpośrednio wspierając pracę 150 użytkowników końcowych w obszarach finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, produkcji i sprzedaży.

Źródło: InfoConsulting

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top