Wapro ERP – 30 Lat sukcesu dzięki użytkownikom
Asseco Business SolutionsWapro ERP by Asseco z dumą ogłasza obchody swojego 30-lecia. Trzy dekady innowacji, wyzwań i sukcesów zaowocowały stworzeniem ekosystemu programów Wapro ERP, który nieustannie ewoluuje, aby sprostać wyzwaniom przyszłości i spełniać oczekiwania klientów.


 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 


Programy Wapro ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, obsługi magazynu, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Proponuje rozwiązania dla e-commerce oraz biur rachunkowych. Umożliwia pracę w chmurze z możliwością pracy w oknie przeglądarki internetowej (interfejs HTML) - dzięki zapowiadanej rewolucji w ofercie, czyli Wapro Anywhere.

Wapro ERP to dziś więcej niż oprogramowanie – to partner w zarządzaniu, który wspiera firmy w całej Polsce. Nasza sieć wykwalifikowanych partnerów rozszerza się, zapewniając wsparcie i doradztwo na najwyższym poziomie.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych klientów, partnerów i pracowników. Wasze wsparcie i zaangażowanie są fundamentem, na którym zbudowaliśmy naszą markę. Z dumą patrzymy na tysiące zmian i nowych funkcji wprowadzanych każdego roku, które są świadectwem naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie - mówi Rafał Mróz, Dyrektor Pionu Systemów Wapro ERP, Członek Zarządu Asseco Business Solutions.


Wapro kontynuuje swoją misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które pomagają przedsiębiorstwom rozwijać się i prosperować w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu.

Źródło: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top